عضو شورای تهران: ۱۰۰ درصد هزینه سرویس مدارس استثنایی با شهرداری است

تهران - ایرنا - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: با توجه به پیش بینی منابع برای ارائه سرویس رایگان به مدارس کودکان استثنایی،‌ در بودجه سال ۹۸، ۱۰۰ درصد این هزینه را باید شهرداری تهران پرداخت کند.

به گزارش ایرنا، مجید فراهانی روز دوشنبه در نامه ای که از سوی دفتر این عضو شورا در اختیار رسانه ها قرار گرفت؛‌ خطاب به معاون برنامه ریزی و توسعه شهری و امور شوراهای شهرداری تهران، تاکید کرد:‌ با عنایت به اهمیت ارائه خدمات مستمر معلولان و دانش آموزان مدارس استثنایی به عنوان مسئولیت اجتماعی شهرداری تهران و پیش بینی منابع برای ارائه سرویس رایگان در این زمینه در بودجه سال ۹۸ شهرداری تهران که توام با پیش بینی افزایش لازم بوده، ظاهرا عبارت ۵۰ درصد که مد نظر شورا نبود و در لایحه پیشنهادی شهرداری درج شده بود در هنگام اصلاح اطلاعات حذف نشده است.
وی گفت: لازم است با توجه به اهمیت موضوع و لزوم ارائه خدمات رایگان به این عزیزان و جلوگیری از هرگونه وقفه در ارائه خدمات اعتبارات ردیف " کمک به مدرسه کودکان استثنایی از طریق سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی" در سقف ۱۰۰ درصد هزینه سرویس مذکور تامین و پرداخت شود.
فراهانی تاکید کرد: همچنین در صورت نیاز به افزایش برای پوشش صد درصدی هزینه‌های این خدمت پیش‌بینی اعتبار مورد نیاز در اصلاحیه بودجه مورد انتظار است.

تهرام/۷۲۴۴//۶۱۳۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =