۱ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۴۶
کد خبرنگار: 1050
کد خبر: 83487355
۰ نفر

برچسب‌ها

زمینه برای حضور افراد فاضل در مدیریت ها تقویت شود

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: زمینه برای حضور افراد فاضل و دانشمندان در مناسک مدیریتی استان بیش از پیش تقویت شود.

به گزارش ایرنا، عزیزاله شهبازی روز دوشنبه در مراسم تکریم و معارفه رئیس بنیاد ملی نخبگان البرز افزود:  باید همایش‌ها و گردهمایی‌های بسیاری برای نخبگان برگزار شود چراکه پویایی در این زمینه به نفع مردم است.

وی تاکید کرد: کارهای بزرگ را به دست انسان های بزرگ داد تا با دید و کار کارشناسی به بررسی اصول و اقدامات موثر دراین زمینه بپردازند.

شهبازی گفت: فعالیت بنیاد ملی نخبگان از اهمیت بالایی برخوردار است به همین دلیل امروز در این مراسم با علاقه خاصی شرکت کردم.
وی ادامه داد: نقش نخبگان در توسعه، عمران و آبادانی کشور بسیار تاثیرگذار است و امروز شاهد آن هستیم شرکت های دانش بنیان، فن بازارها و استارت آپ ها در مسیر رشد کشور نقش آفرینی می کنند.
شهبازی اظهار داشت: اکنون دولت تدبیر و امید نگاه ویژه‌ای به نخبگان دارد از این رو ضرورت دارد که این بنیاد عظیم و پرظرفیت ارتباط تنگاتنگی با صنعت برقرار کند تا شاهد تحولات بزرگی در تولید و صنعت باشیم.
وی افزود: نخبگان می توانند با نبوغ خاص خود در عرصه های مختلف حضور یافته و در تصمیم سازی های بزرگ شرکت داشته باشند.
استاندار البرز اضافه کرد: از رئیس جدید بنیاد ملی نخبگان البرز انتظار می رود که شرایطی را فراهم کند تا استاندار جلسات و نشست های تخصصی به منظور بهره برداری از این ظرفیت داشته باشد.

اکنون استان البرز با وجود مراکز پژوهشی و تحقیقاتی مانند موسسه سرم سازی رازی، موسسه تحقیقات دام و طیور، موسسه تحقیقات و اصلاح بذر و نهال، پژوهشگاه مواد و انرژی، بخش هایی از انستیتو پاستور ایران و در مجموع حدود ۵۴ مرکز علمی و تحقیقاتی و نخبگانی که دراین مراکز مشغول فعالیت هستند با برنامه ریزی در تلاش برای کسب سرافرازی برای میهن اسلامی در سطح بین الملل است.

دراین مراسم محمد نبیونی به عنوان رئیس بنیاد ملی نخبگان البرز معرفی شد.

۸۰۲۹/ ۶۱۵۵

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha