اسلام هراسی از اهداف شوم آمریکا است

دزفول - ایرنا - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، آمریکا را کشوری تروریست پرور خواند و گفت: هدف اصلی آمریکا اسلام هراسی در دنیا است.

حجت الاسلام علی اکبر ناطق نوری روز دوشنبه در جریان بازدید از مجتمع فولاد روهینا دزفول در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: آمریکا مرکز تروریست پروری است و با هدف ضربه زدن به اسلام، داعش را ایجاد کرد. 
وی با اشاره به سالروز عملیات تروریستی رژه اهواز گفت: ادعای حمایت ایران از تروریسم یک ادعای واهی است و آمریکا قصد دارد با این ادعاها و فرافکنی ها جنایات خود را بپوشاند.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: این طرح ها و ادعاهای آمریکا با هوشمندی ملت ایران و رهبری و فداکاری امثال حججی ها خنثی می شوند.
وی حمله عربستان به یمن با پشتیبانی آمریکا را یادآور شد و گفت: حامی تروریسم کشوری است که با فروش سلاح های میلیاردی به عربستان، زنان و کودکان بیگناه بی شماری را در یمن به خاک و خون کشید.
حجت الاسلام ناطق نوری بیان کرد: این تهمت ها در طول مبارزه و مقاومت ملت ایران بارها تکرار شده اند ولی مردم مقاوم ایران همواره پای آرمان های خود می ایستند.

وی افزود: بیشتر کشورها در جنگ تحمیلی علیه ایران بودند ولی درنهایت عزت کنونی ملت ایران رقم خورد.
این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام روز دوشنبه از طریق فرودگاه دزفول وارد استان خوزستان شد.
بازدید از مجتمع فولاد روهینا جنوب، مجتمع دامپروری و شرکت قارچ جلگه دز از برنامه های حجت الاسلام ناطق نوری در سفر به دزفول بودند.
۷۲۷۸/۳۰۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =