۱ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۳۵
کد خبرنگار: 940
کد خبر: 83487238
۰ نفر

برچسب‌ها

گلریزان ورزشی نویسان خراسان رضوی یک زندانی را آزاد کرد

مشهد- ایرنا- همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید به همت انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی خراسان رضوی و همیاری ورزشکاران و پیشکسوتان خیر این استان دیه یک دانش آموز زندانی پرداخت و او از زندان آزاد شد.

رئیس هیات مدیره انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی خراسان رضوی روز دوشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: اواخر تیر ماه امسال، دومین دوره مسابقات فوتبال جام رسانه و مهربانی با هدف برگزاری گلریزان برای آزادی دانش آموزان زندانی به همت انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی این استان به میزبانی مجموعه تربیت بدنی آستان قدس رضوی در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد برگزار شد.

جواد رستم زاده افزود: در پایان این مسابقات مبلغی جهت کمک به آزادسازی دانش آموزان در بند جمع آوری شد که همزمان با شروع سال تحصیلی با پیگیری های صورت گرفته منجر به پرداخت دیه ۳۰۰ میلیون ریالی یک دانش آموز شد.

وی ادامه داد: در این کار نیک علاوه بر انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی، پیشکسوتان تیم‌های ابومسلم، پیام، دهداری و هدف گلکار و همچنین شهرداری و شورای شهر مشهد، موسسه فرهنگی شهرآرا، باشگاه شهر خودرو، باشگاه سبزجامگان پیام، هیات فوتبال و آموزش و پرورش خراسان رضوی نیز مشارکت و همیاری کردند.

پارسال هم با گلریزانی که در جام رسانه و مهربانی انجام شد مدرسه ای محروم در ناحیه تبادکان مشهد با مبلغ ۱۴۰ میلیون ریال به وسایل کمک آموزشی و ورزشی تجهیز شد.

۷۵۰۷/۱۹۲۲

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =