روحیه خدمتگزاری نباشد مردم از ما فاصله می‌گیرند

اردبیل - ایرنا - معاون آموزش و پژوهش سازمان پدافندغیرعامل کشور گفت: مسئولان اجرایی باید روحیه خدمتگزاری خود را بالا برند و در غیر این‌صورت مردم از ما فاصله خواهند گرفت.

به گزارش ایرنا ، سردار غلام‌عسگر کریمیان روز دوشنبه در جلسه شورای اداری اردبیل در نمایشگاه دفاع مقدس اردبیل افزود: مسئولان از بطن جامعه برخاسته‌اند و باید برطرف شدن مشکلات موجود در جامعه را در اولویت قرار داده و مسائل اقتصادی ، فرهنگی و سیاسی را رصد و نسبت به ساماندهی آنها اقدام کنند.

وی اضافه کرد: برای برطرف کردن مشکلات جامعه باید روحیه دفاع مقدس در مدیران حاکم باشد و حتی بهتر از روحیات دفاع مقدس باید در برابر  جنگ نرم اقتصادی مقابله کرد.

کریمیان با بیان اینکه مکانیزم‌های دفاعی و نظامی کشور مستحکم شده ، افزود: دشمن در چهار لایه درصدد ضربه زدن به کشور است که لایه اول تهدیدات نظامی است که با لارفتن مکانیزم‌های دفاعی کشور هیچ نگرانی در این زمینه نیست و لایه دوم تهدیدهای تروریستی دشمن است که ما در برابر این تهدیدات  اقدامات پیشگیری حتی در فراسوی مرزها انجام شده است.

معاون آموزش و پژوهش سازمان پدافندغیرعامل کشور گفت: لایه سوم تهدیدات دشمن بحث اقتصاد است که در ذیل جنگ نرم تعریف شده و تا به استقلال و توان کافی اقتصادی نرسیم نمی‌توانیم به استقلال سیاسی برسیم و به فرموده مقام رهبری اگر استقلال سیاسی وجود نداشته باشد نمی‌توان به آرمان های انقلاب دست یافت.

کریمیان لایه چهارم تهدیدات دشمن را تهدیدات سایبری دانست و بیان کرد: تهدیدات سایبری از سوی دشمن روز به روز بیشتر شده و باید مراقب این تهدیدات باشیم ،البته صفوف مستحکمی در برابر لایه‌های سایبری دشمن ایجاد شده و خودشان به این نتیجه رسیده‌اند که تاب مقاومت در برابر ایران اسلامی را ندارند.

 معاون آموزش و پژوهش سازمان پدافندغیرعامل کشور بحث صلح‌طلبی و جنگ‌طلبی با آمریکا را یادآور شد و گفت: این بحث‌ها در روزهای اخیر در محافل سیاسی بسیار مطرح است و  باید هوشیار بود، بعضی‌ها دوست دارند صلح بین ایران و آمریکا رخ بدهد و بعضی‌ها نانشان در جنگ است ولی به فرموده مقام رهبری ما اهل جنگ نیستیم و از طرفی به دشمن هم اعتماد نداریم چرا که دشمن باید رفتار خود را تغییر دهد.

کریمیان بیان کرد: دشمن در حال اجرای ماموریت‌های عملیاتی علیه ما است و جنگ روانی گسترده‌ای را در بین مردم رواج داده که با اقدامات پدافندی می‌توان بر این توطئه‌ها چیره شد.

۷۱۱۰/۶۰۱۶

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =