کلهر: سبک بازی هجومی «کالدرون» را به «برانکو» ترجیح می‌دهم

تهران- ایرنا- کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز خوشحالی از برد این تیم در شهرآورد ۹۱ گفت: به شخصه سیستم هجومی «گابریل کالدرون» را بیشتر از «برانکو ایوانکوویچ» می‌پسندم؛ متاسفانه در بازی روز گذشته برخی از بازیکنان بی‌کیفیت برای مطرح کردن نام خود بازی را به حاشیه بردند.

محمود کلهر روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در رابطه برد پرسپولیس در شهرآورد ۹۱ گفت: شهرآورد از نظر فنی کیفیت خوبی نداشت اما همین که پرسپولیس توانست این بازی را ببرد بسیار خوشحال‌کننده است.

وی ادامه داد: پرسپولیس در این بازی کارهای ترکیبی بسیار خوب، مالکیت توپ بیشتر و ضربات ایستگاهی زیادی داشت و این نشان از برنامه‌ریزی کالدرون برای موفقیت در شهرآورد داشت. بازیکنان استقلال تجربه کافی برای حضور در شهرآورد را نداشتند و از همین مساله نیز ضربه خوردند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با اشاره به نقش «کریم باقری» در موفقیت‌های پرسپولیس، گفت: در کنار کالدرون نباید از نقش باقری در موفقیت چند سال اخیر پرسپولیس غافل شویم. اگر باقری روز گذشته روی نیمکت تیم نبود مطمئن باشید اتفاقات بسیار بدی رخ می‌داد.

وی تصریح کرد: در این بازی علیرضا بیرانوند باز هم بزرگی خود را ثابت کرد و با مهار پنالتی باعث برد پرسپولیس در این دیدار حساس شد.

کلهر با اشاره گلزنی «مهدی عبدی» در شهرآورد تاکید کرد: خوشحالم که در مسابقه روز گذشته بازیکنان جوان زیادی به میدان رفتند و در نهایت مهدی عبدی با گلی که به ثمر رساند جواب اعتماد کادر  فنی را داد.

وی در ادامه اظهار داشت: به اعتقاد من کالدرون با استفاده از تجربه بالای خود از جوانان بهره می‌برد و مطمئن باشید با حضور او در طول فصل جوانان خوبی به تیم تزریق خواهند شد.

کلهر با اشاره به حواشی شهرآورد ۳۱ شهریور گفت: متاسفانه برخی بازیکنانی که بار فنی زیادی ندارند سعی می‌کنند با بی‌اخلاقی در زمین خود را مطرح کنند. متاسفانه دیروز برخی بازیکنان که جایگاه خاصی هم در تیم ندارند رفتارهای نادرستی از خود نشان دادند و باز هم مثل گذشته تیم را به حاشیه بردند. این مشکل در پرسپولیس و استقلال وجود دارد و مدیریت و کادرفنی باید با این موضوع برخورد جدی کنند؛ من «فرشاد احمدزاده» را می‌شناسم و می‌دانم از نظر اخلاقی سطح خوبی دارد و پیشنهاد می‌کنم خود را وارد حاشیه نکند.

کلهر افزود: پرسپولیس با کالدرون سیستم‌هایی را بازی می‌کند که بسیار جذاب است و در هر بازی از سیستم‌های زیادی بهره می‌برد؛ امیدوارم کالدرون بتواند ارتباط خوبی با بازیکنان بگیرد و اگر این اتفاق رخ بدهد در کنار مهره‌چینی بسیار خوبی که دارد می تواند روند موفقیت‌های تیم را ادامه دهد؛ سیستم هجومی بازی کالدرون را بیشتر از برانکو می‌پسندم البته همیشه به برانکو به خاطر روزهای خوبی که برای پرسپولیس رقم زد، احترام می گذارم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =