۳۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۴۰
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 83486366
۰ نفر

برچسب‌ها

هفته نخست لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور در اهواز برگزار شد

اهواز - ایرنا - هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور با یک برد و ۲ شکست برای نمایندگان خوزستان پیگیری شد.

به گزارش ایرنا هفته نخست رقابت های لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور یکشنبه شب برگزار شد که تیم فولاد خوزستان برابر دیگر نماینده استان به برتری دست یافت همچنین تیم عمران نیرو اندیمشک برابر حریفش تن به شکست داد.

در این هفته از رقابت ها تیم های فولاد خوزستان و نفت در اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه سه بر صفر به سود فولاد به پایان رسید. 

تیم عمران نیرو اندیمشک نیز در گناوه به مصاف تیم امید این شهرستان رفت که با نتیجه یک بر صفر تن به شکست داد. 

هم اکنون تیم فولاد خوزستان با سه امتیاز در مکان نخست گروه چهارم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور جای گرفته است. 

در این هفته تیم ملی حفاری دیگر نماینده استان استراحت داشت.

لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور با حضور ۳۳ تیم در پنج گروه برگزار می شود که چهار تیم خوزستانی فولاد خوزستان، عمران اندیمشک، نفت اهواز و ملی حفاری در این رقابت‌ها حضور دارند.

تیم فولاد خوزستان که سابقه قهرمانی در این رقابت ها را دارد فصل گذشته نتوانست روی سکو قرار گیرد که این موضوع انگیزه بازیکنان فولاد را برای کسب قهرمانی بیشتر می کند.

تیم فوتبال نفت اهواز دیگر نماینده خوزستان فصل گذشته در گروه خود عنوان ششم این رقابت ها را به خود اختصاص داد و نتوانست به مراحل بالاتر صعود کند.

گروه بندی تیم های حاضر در لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور در فصل ۹۹-۹۸ به شرح ذیل است:

گروه یک : پدیده مشهد .متین بابل . سرخپوشان ساری. استیل البرز آق قلا. شهروند نور. نساجی مازندران

گروه ۲: تراکتورسازی تبریز .سپاهان گیلان .ملوان نوین انزلی.  افشید قم .شهرداری رشت. ماشین سازی تبریز.شهرداری اردبیل

گروه سه: مقاومت تهران . سپاهان اصفهان .شهرداری سقز. عقاب زاگرس کرمانشاه .  ذوب آهن اصفهان . فجر شهید سپاسی شیراز.

گروه چهار: شاهین شهرداری بوشهر.فولاد خوزستان.عمران اندیمشک. امید گناوه.نفت اهواز.پارس برازجان.ملی حفاری ایران.

گروه پنج: آوای  میناب حدید. مس کرمان. دهخدا زاهدان. بهمن شیراز.گل گهر سیرجان. البدر بندر کنگ.نوین فولاد یزد.

مسابقات در دور اول به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد و از هر گروه ۲ تیم و در جمع ۱۰ تیم به مرحله دوم صعود می کنند. با توجه به اردوهای و مسابقات تیم ملی ،این دوره از مسابقات آخر شهریور آغاز خواهد شد.

مرحله دوم به صورت مجتمع در۲ گروه پنج تیمی برگزار و از هر گروه ۲ تیم به مرحله پایانی صعود می کنند تا در این دوره تیم های قهرمان و نایب قهرمان مشخص شود؛ تیم های انتهای جدول از هرگروه به مسابقات مناطق فصل آتی سقوط می کنند.

۹۸۷۹/۶۰۶۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =