هیات رئیسه مجلس نسبت به هتک حرمت نمایندگان بی تفاوت نباشد

تهران- ایرنا- اعضای شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان با اشاره به تحرکات جریانی خاص در جهت تخریب جایگاه مجلس و نمایندگان اصلاح طلب از هیات رئیسه مجلس خواستند از جایگاه مجلس و نمایندگان دفاع کند و نسبت به تخریب نمایندگان متعهد و شجاع مجلس بی تفاوت نباشد.

هجدهمین جلسه شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان با حضور اعضا برگزار شد.
به گزارش شامگاه یکشنبه روابط عمومی شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان، در ابتدای این جلسه با تبریک هفته دفاع مقدس و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی به آغاز سال تحصیلی اشاره شد و بر ضرورت ارتقا جایگاه معلمان با اتخاذ تدابیری از سوی دولت، مجلس و مسئولان وزارت آموزش و پرورش برای حفظ شان و منزلت معلمان تاکید شد.
اعضای شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان با اشاره به تحرکات جریانی خاص در جهت تخریب جایگاه مجلس و نمایندگان اصلاح طلب از سقوط اخلاقی برخی افراد و رسانه های مدعی ارزشها در هتک حرمت نماینده عضو فراکسیون امید اظهار تاسف کردند و از هیات رئیسه مجلس خواستند از جایگاه مجلس و نمایندگان دفاع کند و نسبت به تخریب نمایندگان متعهد و شجاع مجلس بی تفاوت نباشد.
در این جلسه کارگروه استانها، ارتباطات و رسانه و کارگروه تدوین راهبردها، سیاست ها و برنامه ها گزارشی از فعالیتهای خود ارائه کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =