۳۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۴۷
کد خبرنگار: 1331
کد خبر: 83486302
۰ نفر

برچسب‌ها

برتری آ.اس رم و ناپولی در هفته چهارم سری‌آ

تهران- ایرنا- تیم‌های فوتبال آ.اس رم و ناپولی در هفته چهارم رقابت‌های فوتبال سری‌آ ایتالیا، با غلبه بر حریفان‌شان، وضعیت خود را در جدول بهبود بخشیدند.

هفته چهارم رقابت‌های سری آ ایتالیا با برگزاری چهار دیدار پیگیری شد که در این مسابقات ساسولو به مصاف اسپال، بولونیا به مصاف آ.‌اس رم و لچه به مصاف ناپولی رفت و سمپدوریا و تورینو روبروی هم قرار گرفتند.

در دیدارهای امروز، ساسولو موفق شد با ۳ گل کاپوتو در دقیقه ۲۶ و ۴۷ و آفرود دونکان در دقیقه ۴۸، اسپال را از پیش روی بردارد و با ۶ امتیاز در جایگاه ششم جدول رده‌بندی قرار گیرد.

آ.‌اس رم نیز در دیگر دیدار این هفته با نتیجه ۲ بر یک بولونیا را شکست داد که در این مسابقه آلکساندر کولاروف در دقیقه ۴۷ بازی را یک بر صفر به سود رمی‌ها پیش انداخت اما در دقیقه ۵۴ نیکولا سانسون از روی نقطه پنالتی، بازی را به تساوی کشاند. این مسابقه در حالی به سود رم پایان یافت که تا دقیقه ۹۴ همه چیز مساوی بود اما ادین ژکو در دقیقه ۹۴ گل پیروزی‌بخش را برای شاگردان فونسکا به ثمر رساند.

آ.‌اس رم با این نتیجه هشت امتیازی شد و در جایگاه چهارم قرار گرفت و بولونیا نیز با همان هفت امتیاز در جایگاه پنجم ایستاد.

ناپولی هم در هفته چهارم در حالی به مصاف لچه رفت که پیش از این بازی، ۲ بر صفر لیوپورل را در جام باشگاه‌های اروپا شکست داده بود. شاگردان کارلو آنجلوتی در این دیدار موفق شدند با نتیجه پرگل ۴ بر یک لچه را از پیش روی بردارند و با ۹ امتیاز در جایگاه سوم جدول بایستند. در این مسابقه، فرناندو یورنته در دقیقه ۲۸ و ۸۲، لورنزو اینسینیه در دقیقه ۴۰ و فابین رویز در دقیقه ۵۲ برای ناپولی و تک گل لچه را مانکوس در دقیقه ۵۲ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

سمپدوریا نیز در دیگر دیدار هفته چهارم سری‌آ با تک گل گابیادینی در دقیقه ۵۶، تورینو را از پیش روی برداشت و با کسب نخستین پیروزی خود در فصل جدی سری‌آ، در جایگاه نوزدهم جدول ایستاد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =