۳۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۴۵
کد خبرنگار: 837
کد خبر: 83486300
۰ نفر

برچسب‌ها

واعظی: ثبات، امنیت و استقلال امروز مدیون رشادت‌های رزمندگان است

تهران - ایرنا - رئیس دفتر رئیس جمهوری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: ثبات، امنیت و استقلال امروز کشورمان بی‌تردید مدیون رشادت‌های شهدا، جانبازان، آزادگان و تمام رزمندگان و اتحاد ملت در روزهای دفاع مقدس است؛ امروز می‌توانیم برابر تمام توطئه‌های بدخواهان ملت همان الگو را سرلوحه خود قرار دهیم.

محمود واعظی افزود: ۳۱ شهریور هر سال سرآغاز هفته‌ای است که به نام دفاع مقدس مزین شده است؛ این نام، یادآور رشادت‌هایی است که در ۸ سال مجاهدت دلیران و رزمندگان این مرز و بوم در تاریخ ایران و جهان ثبت شده و می‌تواند الگویی برای تمام روزهای ما باشد.

واعظی تاکید کرد: در روزهایی که نهال انقلاب تازه جوانه زده بود، بدخواهان ایران جنگی تمام‌عیار و ظالمانه را بر ملت ایران تحمیل کردند تا بعد از انقلاب کام شیرین مردم را تلخ کنند اما ملت ایران برای دفاع از استقلال کشور که از دستاوردهای انقلاب بود، بار دیگر به میدان آمدند و برابر دشمن متجاوز جان خود را کف دست گذاشتند و اجازه ندادند نه ذره‌ای از خاک این کشور به دست دشمن افتد و نه استقلال ارزشمند کشور دچار خدشه شود.
وی تصریح کرد: کار بزرگ دلیران ایران در دفاع مقدس از آن جهت ماندگار شد که رزمندگان ما در نبردی مقابل تمام قدرت‌های دنیا ایستادگی کردند؛ ارتش عراق در آن روزها پشتیبانی نظامی و تسلیحاتی تمام دنیا را با خود داشت و رشادت‌های رزمندگان کشورمان در جنگی نابرابر تاریخ‌ساز شد.

رئیس دفتر رئیس جمهوری اظهار داشت: علاوه بر آن همراهی و همدلی مردم نیز در پشت جبهه توانست روحیه‌ای دو چندان به جبهه‌های نبرد روانه کند تا همه در کنار هم در جایگاه یک ملت واحد آن پیروزی‌ها را تجربه کنیم.
واعظی خاطر نشان کرد: ثبات و امنیت و استقلال امروز کشورمان بی‌تردید مدیون رشادت‌های شهدا، جانبازان، آزادگان و تمام رزمندگان و اتحاد ملت در روزهای دفاع مقدس است؛ امروز می‌توانیم برابر تمام توطئه‌های بدخواهان ملت همان الگو را سرلوحه خود قرار دهیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =