خلیلی: تفکرات کادرفنی دلیل برد در شهرآورد بود

تهران- ایرنا- مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تفکرات کادرفنی در مصاف با استقلال باعث شد بتوانیم سه امتیاز شیرین را بدست بیاوریم.

«محسن خلیلی» امروز یکشنبه پس از برتری یک بر صفر سرخ پوشان در نود و یکمین شهرآورد پایتخت در جمع خبرنگاران افزود: تفکرات کادرفنی در نیمه دوم به خوبی جواب داد و تعویض «مهدی عبدی» به جای «وحید امیری» نیز موثر واقع شد تا گل پیروزی در نیمه دوم به ثمر برسد.

وی درباره داوری «موعود بنیادی فر» ‌در شهرآورد نود و یکم اظهار داشت: داوری خوب بود و ما هم به تصمیم‌های او احترام می گذاشتیم. اما تیم استقلال به این تصمیم‌ها معترض بود که عجیب است.

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه آیا این پیروزی لذت بخش است یا خیر؟ ‌ گفت: برد همیشه لذت بخش است و من هم به عنوان بازیکن و مربی شهرآوردهای مختلفی را با پیروزی پشت سر گذاشتم. این نخستین پیروزی نیست و آخرین هم نخواهد بود. اما  لذتی که خود بازیکنان در داخل زمین از این پیروزی می‌برند قابل وصف با کادرفنی نیست.

این دیدار با گل دقیقه ۸۰  «مهدی عبدی» با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

استقلال با این نتیجه و ۲ امتیاز در جایگاه پانزدهم جدول رده‌بندی قرار دارد و پرسپولیس با پیروزی و کسب ۹ امتیاز به جایگاه دوم صعود کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =