ترابی: در تمام لحظه‌های شهرآورد تیم برتر بودیم

تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس بعد از شهرآورد پایتخت گفت: ما آمده بودیم که سه امتیاز را بگیریم و در تمام لحظه‌های این مسابقه تیم برتر بودیم.

مهدی ترابی بعد از برد پرسپولیس در شهرآورد پایتخت اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و با تمام احترامی که به استقلال دارم، باید بگویم که ما در تمام لحظه‌های بازی برتر بودیم.

وی افزود: آمده بودیم که سه امتیاز را بگیریم و خدا را شکر موفق شدیم و به برتری رسیدیم.

هافبک تیم پرسپولیس درباره اتفاق آخر مسابقه و کارت زردی که گرفت نیز تصریح کرد: من معذرت‌خواهی می‌کنم. فکر کردم داور سوت پایان مسابقه را زد و خوشحالی کردم اما آفساید گرفته بود و کارت زرد هم گرفتم. از همه عذرخواهی می‌کنم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره حواشی مسابقه نیز بیان کرد: در آن درگیری من از صحنه دور بودم. گویا بازیکن استقلال یکی به عمد یا غیرعمد یکی از بازیکنان ما را زده بود که در نهایت به خیر گذشت.

وی افزود: ما تیم برتر میدان بودیم. زمانی که بازی مساوی بود گابریل کالدرون تعویض‌های هجومی کرد که نشان می‌داد، ما برد می‌خواهیم. خدا را شکر که بردیم و امیدوارم همین روند را ادامه بدهیم.

ترابی در ادامه به جو ورزشگاه اشاره کرد و گفت: جو ورزشگاه همیشه فوق العاده است. اگر فضای تماشاگران۹۰ به ۱۰ بود بهتر می‌شد. ای کاش هم بلیت بیشتر می فروختند.

این بازیکن در ادامه درباره جایی که برای پرسپولیس بازی می‌کند گفت: هرجا مربی صلاح بداند به تیم کمک می‌کنم و در خدمت هستم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =