انصاری: فکر نمی‌کردیم استقلال با ۳ دفاع بازی کند

تهران- ایرنا- مدافع پرسپولیس گفت: فکر نمی‌کردیم استقلال تغییر روش بدهد و با سه دفاع بازی کند اما خدا را شکر پیروز میدان پرسپولیس بود.

محمد انصاری در پایان دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر که با برتری یک بر صفر سرخ‌پوشان پایان یافت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مهم سه امتیاز بود که خدا را شکر به آن دست یافتیم و هواداران خوشحال شدند.

این بازیکن درباره درگیری‌های به وجود آمده در خلال بازی نیز گفت: متاسفانه همیشه درگیری‌ها وجود داشته و برخی بازیکنان باید خود را کنترل کنند و تنش را به سکوها نرسانند. شاید هیجان بازی برخی بازیکنان را تحت تاثیر قرار دهد اما خدا را شکر این درگیری‌ها ختم به خیر شد.

وی درباره تغییر روش استقلال و بازی کردن با سه دفاع افزود: فکر نمی‌کردیم این طور باشد اما استراتژی سرمربی‌شان بود و به نظرشان احترام می‌گذاریم و خدا را شکر ما پیروز شدیم.

انصاری درباره رقابت با محمد نادری برای بازی در پرسپولیس نیز گفت: نادری فوتبالیست و پسر خوبی است و برای من مهم موفقیت تیم است و فرقی نمی‌کند چه کسی بازی کند و این حرف‌ها شاید تیم را به حاشیه ببرد. نادری ظرفیت بالایی دارد و امیدوارم همه بتوانیم کمک کنیم تا پرسپولیس نتایج چند سال اخیر خود را تکرار کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =