۳۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۱۷
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83486238
۰ نفر

برچسب‌ها

مورینیو: «دخه‌آ» از «لوک‌» هم خوش‌شانس‌تر است

تهران- ایرنا- «خوزه مورینیو» با طعنه به دروازه‌بان منچستریونایتد، مدعی شد که «داوید دخه‌آ» با «خوش‌شانسی» قرارداد جدیدی را با شیاطین سرخ امضا کرده و یونایتد برای تضمین آینده مرد اسپانیایی زیاد از حد هزینه کرده است.

دخه‌آ هفته گذشته و پس از مدت‌ها جنجال بر سر تمدید قرارداد با یونایتد، قراردادی بلندمدت را تا سال ۲۰۲۳ و به ارزش هفته‌ای ۳۷۵ هزار پوند با یونایتد به امضا رساند.

مرد ۲۸ ساله اسپانیایی از ابتدای پیوستن به جمع سرخ‌های اولدترافورد در سال ۲۰۱۱، همواره یکی از مهره‌های اصلی این تیم بوده و در چند سال اخیر گمانه‌زنی‌ها از احتمال پیوستن وی به رئال، بارسلونا و یا پاری‌سن‌ژرمن حکایت داشته است.

در این بین، سرمربی پیشین شیاطین سرخ معتقد است که اگرچه دخه‌آ گلر به شدت مستعدی است اما شانس با او یار بوده که قراردادی هنگفت و بلندمدت با یونایتد نصیبش شده است.

مورینیو در این خصوص اظهار داشت: فکر می‌کنم زمانی که او قرارداد هنگفت خود را امضا کرد برهه‌ای بود که به اعتقاد من یونایتدها نباید تا این اندازه برای وی هزینه می‌کردند.

وی ادامه داد: یک یا ۲ سال پیش تمام تیم‌ها به دنبال او بودند اما در حال حاضر بسیاری از درهای بزرگ به روی او بسته شده است؛ بارسلونا و پی‌اس‌جی مشکل دروازه‌بان ندارند و تصور می‌کنم یونایتد بابت از دست دادن دخه‌آ تحت فشار نبود.

سرمربی اسبق رئال مادرید تاکید کرد: بنابراین او در لحظه‌ای که شانس در خانه او را زده بود، قراردادی خارق‌العاده را امضا کرد؛ عملکرد داوید روی خط بهتر از خروج‌های او است؛ در واقع او داخل دروازه از سطح فنی خوبی برخوردار است.

گلر اسپانیایی با وجود اینکه یکی از باکیفیت‌ترین دروازه‌بان‌های جهان است اما طی ۱۸ ماه اخیر، مرتکب اشتباهات فاحش زیادی شده است؛ با این حال، دخه‌آ پس از امضای قرارداد جدید با یونایتد به شدت به منتقدان خود تاخت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =