خلیل‌زاده: امیدوارم کمیته انضباطی فحاشی بازیکن استقلال را ببیند

تهران- ایرنا- مدافع تیم فوتبال استقلال تهران ابراز امیدواری کرد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فحاشی یکی از بازیکنان استقلال را ببیند و او را محروم کند.

شجاع خلیل‌زاده در پایان دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر که در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود سرخپوشان پایان یافت، اظهار داشت: خدا را شاکرم توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم و این سه امتیاز کمک کرد به صدر جدول برویم.

مدافع پرسپولیس گفت: هواداران در بازی امروز فقط تیم‌های خود را تشویق کردند و در مجموع ما بهتر از استقلال بودیم و حق‌مان نیز کسب سه امتیازی بازی بود.

وی در پاسخ به سوالی درباره فحاشی‌های صورت گرفته از سوی هواداران استقلال افزود: این طور مسائل پیش می‌آید؛ استقلالی‌ها را  هم دوست داریم و بازیکنان‌شان دوست و رفقای‌مان هستند.

خلیل‌زاده در پاسخ به سوال دیگری درباره اعلام پنالتی از سوی داور به سود استقلال نیز گفت: به هیچ عنوان پنالتی نبود زیرا داریوش شجاعیان پشت پای من زد و زمین افتادم و تعجب کردم چه طور داور پنالتی گرفت. با این حال مانند سایرین از داور انتقاد نمی‌کنیم و کالدرون هم گفت اگر داوری بد بود، شما خوب بازی کنید تا پیروز باشیم.

مدافع پرسپولیس درباره درگیری‌های پیش آمده با سیاوش یزدانی نیز اظهار داشت: آدم با فوتبال بازی کردن در زمین بین هواداران تیمش محبوب می‌شود نه با فحاشی و دعوا. در صحنه‌ای دعوا شده بود، دیدم یزدانی،  بازیکن ما را زده است. او در همه صحنه‌های بازی بود و در همه صحنه‌ها هم فحاشی کرد و در یک صحنه نیز کنار من به سیامک نعمتی فحش داد. امیدوارم کمیته انضباطی این صحنه‌ها را ببیند و محروم کند نه اینکه مانند دفعه قبل که این بازیکن فحاشی کرد و محروم نشد.

وی تاکید کرد: این رفتارها، تعصب و غیرت نیست. با فحش دادن و دعوا کردن، یک بازیکن محبوب نمی‌شود بلکه باید با جان و دل بازی کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =