کنعانی‌زادگان: به حواشی کاری نداریم، پیش به سوی قهرمانی

تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره واکنش هواداران استقلال به خودش گفت: ترجیح می‌دهم درباره تیم خودم صحبت کنم چرا که ما به حواشی کار نداریم و برای قهرمانی تلاش می‌کنیم.

«حسین کنعانی‌زادگان» بعد از برد پرسپولیس در شهرآورد پایتخت اظهار داشت: خدا را شکر که بازی را بردیم. این دومین حضورم در شهرآورد بود اما در زمان بازی که «ایمون زائد» سه گل زد وارد زمین نشدم.

وی افزود: خدا را شکر؛ دست تک‌تک هواداران را می‌بوسم. چه آنهایی که اینجا بودند و چه آنهایی که در خانه حمایت کردند. امیدوارم با همین حمایت‌هابا قدرت ادامه بدهیم و با یاری خدا قهرمان شویم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره واکنش هواداران استقلال گفت: من توپ را بیرون زدم اما هواداران استقلال عکس‌العمل نشان دادند. اصلا مهم نیست که چه حرف‌هایی زدند و نمی‌خواهم درباره هواداران حریف صحبت کنم و ترجیح می‌دهم درباره تیم خودم صحبت کنم.

کنعانی‌زادگان درباره درگیری‌های فیزیکی مسابقه تصریح کرد: بازی شهرآورد بیشتر وقت‌ها سخت است. کری‌خوانی‌ها و شرایط خاصی که دارد حساسیت ایجاد می‌کند. خدا را شکر که مساوی نشد و توانستیم بردها را ادامه بدهیم. ما توجهی به حواشی نمیکنیم و برای قهرمانی کارمان را ادامه می‌دهیم.

وی درباره بازی کردن کنار شجاع خلیل‌زاده به جای سید جلال حسینی تاکید کرد: هم‌بازی شدن با شجاع و جلال حسینی اتفاق بزرگی است. خیلی خوشحالم که کنار سید جلال حسینی هستم. در زمان تیم ملی هم کنارش بودم و تجربه‌های زیادی کسب کردم و خیلی چیزها یاد گرفتم. شجاع هم که یک دفاع تمام عیار روی هوا و زمین است.

بازیکن پرسپولیس در پایان گفت: با یاری خدا با همین قدرت پیش می‌رویم. هیچ فرقی ندارد چه کسی در زمین باشد، مهم موفقیت است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =