مظفری: کمیته داوران در انتخاب داور شهرآورد مقصر است

تهران- ایرنا- کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: کمیته داوران در انتخاب داور شهرآورد مقصر است و باید قضاوت این بازی را به داوران با تجربه‌تر می داد.

نوید مظفری روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا، گفت: عملکرد داور شهرآورد به هیچ عنوان خوب نبود و قضاوت این بازی مناسب بنیادی‌فر نبود. افراد شایسته‌تری در خانواده داوری کشور حضور دارند که باید قاضی شهرآورد از میان آنها انتخاب می‌شد.  

وی ادامه داد: در صحنه پنالتی استقلال داور اشتباه بسیار بزرگی انجام داد و یک پنالتی اشتباه به ضرر پرسپولیس اعلام کرد. بعد از زدن ضربه پنالتی داور باید دستور به تکرار آن می‌داد که بازهم این کار را انجام نداد.

کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: بنیادی‌فر در نیمه دوم بسیاری از خطاها را نگرفت و در حالی که باید کارت‌های بیشتری می‌داد، بازهم این کار نکرد. داور بازی در دادن کارت‌ها حتی اشتباهات بسیار ابتدایی داشت و در حالی که بازیکن استقلال بعد از گرفتن کارت زرد به او دست می‌زد او را از بازی اخراج نمی‌کند.

وی تصریح کرد: اخراج علی کریمی با کارت زرد دوم صحیح بود. خدا را شکر که در محوطه جریمه این مسابقه اتفاق خاصی رخ نداد زیرا در این صورت با حواشی بیشتری روبه‌رو می‌شدیم.

مظفری اظهار داشت: بازهم تاکید می‌کنم بنیادی‌فر مقصر این عملکرد نیست و به هرکسی قضاوت این دیدار مهم را بدهند، قطعا خوشحال می‌شود. کسانی مقصر هستند که در انتخاب داور شهرآورد تصمیم اشتباهی گرفتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =