۱۲۰۰ بسته نوشت افزار در پویش مشق مهر قزوین جمع آوری شد

قزوین - ایرنا - یک هزار و ۲۰۰ بسته نوشت افزار و کیف در پویش ملی مشق مهر قزوین جمع آوری و میان جامعه هدف بهزیستی استان توزیع شد.

معاون مشارکت‌های مردمی، اشتغال و موسسه‌های خیریه اداره کل بهزیستی استان قزوین روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یکی از وظایف سازمان بهزیستی فراهم کردن امکانات بهینه جهت تحصیل جامعه هدف تحت پوشش است.
غفار رمضانی اظهار داشت: معاونت مشارکت‌های مردمی این اداره کل با همکاری خیران در آستانه سال تحصیلی جدید، برای جمع آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی در سطح ستادی و شهرستان‌های تابعه اقدام می‌کند.
وی افزود: با توجه به آغاز سال تحصیلی، این اقلام شامل مداد، دفتر، پاک کن، خودکار، کیف مدرسه و ... بوده که از سوی خیران داخل و خارج استان در قالب این پویش اهدا شده و بین دانش آموزان مددجوی شهرستان‌های استان توزیع می‌شود.  
این مسئول ادامه داد: این پویش برای دومین‌ سال متوالی راه اندازی شده و از ۱۵ شهریور تا ۱۵ مهرماه سال جاری به منظور جمع آوری نوشت افزار برای کودکان مناطق کم برخوردار فعالیت می‌کند.  
رمضانی اظهار کرد: هموطنان ضمن استفاده از سامانه مشارکت‌های مردمی می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد #۳۰۰۷۳۳ از طریق تلفن همراه و همچنین از طریق برنامه آپ با انتخاب گزینه "مشق مهر" یا شماره کارت مجازی ۶۳۶۷۹۵۷۰۶۰۸۳۸۰۸۸ کمک‌های خود را به دانش‌آموزان نیازمند در مناطق محروم اهدا کنند.  
وی تاکید کرد: سه هزار و ۷۵۰  نفر دانش آموز در استان قزوین باید از کمک هزینه تحصیلی بهره مند شوند.  
۷۳۸۹*۶۱۰۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =