ارائه خدمات مشاوره‌ای ترک سیگار در ورزشگاه آزادی

تهران- ایرنا- مسئولان سازمان لیگ با ایجاد مکان‌های مشخص به منظور ارشاد و راهنمایی به هواداران، کمپین ترک سیگار در ورزشگاه آزادی راه اندازی کردند.

دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس در نود و یکمین شهرآورد پایتخت از ساعت ۱۶ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد و حدود ۵۷ هزار هوادار نیز با قضاوت «موعود بنیادی فر» این دیدار را از نزدیک نظاره‌گر هستند.

کارشناسانی که از سوی سازمان لیگ در محل‌های مشخص مستقر هستند تا پس از دریافت پاکت سیگار افرادی که دخانیات استعمال می کنند، به آنان هدایای فرهنگی اهدا کنند.

خدمات مشاوره‌ای مبنی بر چگونگی ترک و یا کاهش تعداد مصرف سیگار نیز به مراجعان ارائه می‌شود.

مهمترین هدف از این ارتباط کمک به افرادی است که دخانیات مصرف می‌کنند تا سبب شود آنها ترک سیگار کرده و به ورزش روی بیاورند.

پس از به هدر رفتن پنالتی توسط آبی‌پوشان درنیمه نخست این دیدار توسط «علی کریمی»، هواداران دو تیم با یکدیگر به طور لفظی درگیر شدند.

سنگ پرانی از سوی تماشاگران سبب شد تا «محمد حسین کنعانی زادگان» ‌بازیکن پرسپولیس از ناحیه سر کمی آسیب ببیند و مدتی نیز زمان بازی متوقف شد.

در دقیقه ٢۴ هواداران دو تیم یکصدا یاد و خاطره «هادی نوروزی» کاپیتان فقید پرسپولیس و مرحوم «منصور پورحیدری» اسطوره استقلال را گرامی داشتند.

نیمه نخست دیدار استقلال و پرسپولیس با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =