فرماندار صومعه‌سرا: سرویس مدارس دانش‌آموزان سریع‌تر ساماندهی شود

رشت - ایرنا - فرماندار شهرستان صومعه سرا تأکید کرد که لازم است طرح رفت و آمد (سرویس مدرسه) دانش‌آموزان سریع‌تر ساماندهی شود و دستگاه های  ذی ربط به طور جدی پیگیر باشند.

به گزارش خبرنگار ایرنا سیدجلال سیدمحمدی روز یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان افزود: بروز هرگونه کوتاهی در مورد سرویس مدارس قابل بخشش نیست و باید شهرداری ها، اتاق اصناف و آموزش وپرورش برای خدمات رسانی بهتر در این راستا از همه ظرفیت‌ها استفاده کنند.
وی از شناسایی و جلوگیری نیروی انتظامی در ممانعت از فعالیت راننده ای با سابقه سوء در سرویس مدارس تشکر و اضافه کرد: نزدیک به ۲۰ هزار دانش آموز در صومعه‌سرا  از فردا سال تحصیلی جدید را آغاز می کنند و حضور نیروی انتظامی سبب آرامش  خانواده ها و دانش آموزان می شود.
فرماندار صومعه سرا هفته دفاع مقدس  را نماد عزت و اقتدار جهانی دانست و اظهار داشت : تقارن ماه محرم و اربعین حسینی با هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی، می تواند با مشارکت مردم صحنه های بیادماندنی و اثرگذاری را خلق کند .
وی افزود: نیاز است همه نهادها برنامه‌های هفته دفاع مقدس را بصورت مستند به فرمانداری ارائه دهند.
فرماندار شهرستان صومعه سرا همچنین از اتمام لایروبی شش رودخانه منتهی به تالاب خبر داد و گفت: اقدامات لازم برای جلوگیری از بروز خطرات احتمالی ناشی از سیل صورت گرفته اما باید دستگاه های خدمات رسان به همراه تجهیزات در آماده باش باشند.
صومعه سرا با سه بخش مرکزی، تولمات و گوراب زرمیخ در ۲۵  کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع است.

۷۲۹۲/۲۰۰۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =