بلیت قطار در اربعین افزایش قیمت ندارد
تصویر آرشیوی است

اهواز- ایرنا- مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی گفت: نرخ بلیت قطارها برای جابجایی زاِیران در ایام اربعین، افزایش پیدا نکرده است.

سعید رسولی روز یکشنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: ستاد ویژه ای به منظور انجام هماهنگی های لازم در راستای خدمت رسانی به زائران در راه آهن کشور تشکیل شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه قیمت بلیط قطار در این ایام بر اساس همان نرخ مصوب خواهد بود، گفت: برنامه‌ریزی‌های جدی در این خصوص صورت گرفته است و قرار است برای جابجایی ریلی زائران اقداماتی انجام شود.

مدیرعامل شرکت راه آهن کشور تصریح کرد: رشد کمی و کیفی خدمات رسانی راه آهن امسال بیش از سال گذشته خواهد بود که برنامه‌ریزی‌ها در این زمینه به زودی نهایی و اعلام می شود.

رسولی با تاکید مجدد بر رعایت قیمت مصوب بلیت قطار در ایام اربعین، بیان داشت: برنامه ریزی ها در حوزه سیر و حرکت و نیز بخش مسافری راه آهن در آستانه نهایی شدن است که نتایج آن طی روزهای آینده در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.

بر اساس این گزارش، شلمچه، کرمانشاه و همدان  مقاصد نهایی برای زائران اربعین هستند تا از این طریق بتوانند از مرزهای تعیین شده به کشور عراق وارد شوند.

۹۹۳۱/۶۰۰۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =