دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی تهران نیم‌بها کتاب می‌خرند

تهران - ایرنا - معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از ارایه تسهیلات ویژه به دانشجویان در چهارمین نمایشگاه کتاب های علوم پزشکی و دارویی خبر داد و افزود: دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاهای علوم پزشکی می توانند با استفاده از ۳۰ درصد تسهیلات ارشاد و نیز ۲۰ درصد تخفیف ناشران، کتاب های مورد نیاز خود را به صورت نیم بها خریداری کنند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، مهرشاد کاظمی با اشاره به برپایی چهارمین نمایشگاه کتاب علوم پزشکی و دارویی و استقبال ناشران پزشکی و فعالان عرصه فرهنگی حوزه سلامت از این نمایشگاه ها، اظهار داشت: امسال ۲ هزار مترمربع به نمایشگاه کتاب های علوم پزشکی و دارویی اختصاص یافته است و ۴۳ ناشر هم در این نمایشگاه شرکت دارند که برخی از آنان نماینده چند ناشر داخلی و حتی شرکت خارجی هستند.

وی با بیان اینکه کتاب های ارایه شده در نمایشگاه مربوط به ۳ سال اخیر هستند، گفت: زمان برپایی نمایشگاه کتاب های پزشکی و دارویی به دلیل همزمانی با شروع سال تحصیلی دانشگاه ها بسیار مناسب است و دانشجویان قادرند ۹۰ درصد نیاز خود را به کتاب های تخصصی برآورده کنند.

کاظمی افزود: با هماهنگی شهرداری حرم امام خمینی (ره)، دانشجویان رشته های پزشکی و علوم مرتبط که از شهرستان ها برای بازدید از نمایشگاه می آیند می توانند یک شب به صورت رایگان در هتل حرم اقامت کنند.

حضور ۴۰ رسانه تخصصی در سومین جشنواره رسانه های سلامت محور
کاظمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برپایی سومین نمایشگاه رسانه های سلامت محور، گفت: در نمایشگاه امسال ۴۰ رسانه تخصصی حضور دارند که ۲۰ رسانه دارای غرفه اختصاصی هستند.
معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران افزود: برگزاری کارگاه های آموزشی خبرنویسی و گزارش نویسی حوزه سلامت از جمله برنامه های پیش بینی شده در این دوره از نمایشگاه است.
وی با اشاره به فعالیت ۲۶۰ چاپخانه تخصصی حوزه پزشکی و دارویی، خاطرنشان کرد: ۲۰ شرکت حوزه چاپ و بسته بندی محصولات پزشکی در قالب اولین نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی به معرفی فعالیت های خود خواهند پرداخت.
به گزارش ایرنا؛ چهارمین نمایشگاه کتاب های علوم پزشکی و دارویی، سومین نمایشگاه رسانه های سلامت محور و اولین نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی از ۲ تا ۴ مهرماه جاری در محل مصلای امام خمینی(ره) برگزار می شود.

تهرام/۷۲۴۴//۶۱۳۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =