ترویج پدافند غیرعامل کشور را در برابر تهدیدها بیمه می‌کند

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب‌شیر گفت: فرهنگ‌سازی و ترویج پدافند غیرعامل، کشور را در برابر تهدیدها و حملات متعدد دشمنان بیمه می‌کند.

به گزارش ایرنا، عادل اصغرپور روز یکشنبه در شورای پدافند غیرعامل این شهرستان اظهار داشت: باید با انجام اقدامات پیشگیرانه،  سطح آسیب پذیری را به حداقل رسانده و سطح بازدارندگی در برابر تهدیدات و توطئه ها دشمنان را افزایش دهیم.

وی ادامه داد: اهمیت و حساسیت پدافند غیرعامل برهمگان مشخص و مبرهن است و امروز تهدیدات مختلفی علیه کشور توسط دشمنان مطرح و اعمال می شود ولی مهمترین مسئله و عامل در برابر عملی نشدن این تهدیدات میزان بالای آمادگی کشور و اقدامات پیشگیرانه است.

اصغرپور با تاکید مجدد بر حفظ آمادگی و انجام اقدامات پیشگیرانه خواستار برنامه ریزی روسای ادارات و نهادهایجهت رفع کاستی ها و نواقص در راستای اهداف پدافند غیرعامل و همکاری و تعامل با دیگر ارگان ها شد و هفته پدافند غیرعامل (۸ تا ۱۴آبان)  را فرصتی مغتنم برای فرهنگ سازی عمومی و آموزش همگانی برشمرد.

فرماندار  عجب‌شیر همچنین بر لزوم تشکیل زیر ساخت های مکمل در کنار امکانات و تاسیسات اصلی تاکید کرد و خواستار بازبینی در حوزه سایبری در شبکه های ادارات و جداسازی شبکه های اینترنتی از شبکه های ادرای شد.

شهرستان عجب شیر با ۷۱ هزار جمعیت در ۹۸ کیلومتری جنوب غرب تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع شده است.

۳۰۷۷/۷۴۸۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =