۳۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۴۱
کد خبرنگار: 2502
کد خبر: 83486007
۱ نفر

برچسب‌ها

مدیر عامل پرسپولیس شهرآورد را تحریم کرد

تهران- ایرنا- مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در اعتراض به تضییع حق این باشگاه، در جریان تخصیص سهمیه بلیت و به احترام اعضای تیم، پیشکسوتان و دیگر عوامل مرتبط با باشگاه برخلاف عادت همیشگی برای شهرآورد ۹۱ در ورزشگاه آزادی حاضر نخواهد شد.

«محمد حسن انصاری‌فرد» با توجه به اتفاقاتی که برای باشگاه پرسپولیس رقم زده شد و در اعتراض به تضعییع حق پرسپولیس در دربی شماره ۹۱ برای تماشای بازی در ورزشگاه حضور پیدا نمی‌کند.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با وجود آنکه در ادوار مدیریتی خود چه در پرسپولیس و چه در فوتسال و باشگاه راه‌آهن، همواره برای تماشای بازی‌ها در ورزشگاه حضور پیدا می‌کرد و حتی در رختکن تیم‌های تحت مدیریت خود حاضر می‌شد، در واکنش به اتفاقات روی داده برای شهرآورد ۹۱، این تصمیم را گرفت.

انصاری‌فرد این حرکت را در اعتراض به عدم رعایت حقوق باشگاه انجام داد که بخشی از آن در قالب عدم تخصیص سهمیه بلیت برای باشگاه نمایان شد.

وی درباره این موضوع اظهار داشت: این حرکت همچنین به نشانه احترام به عوامل مرتبط با باشگاه همچون هیات مدیره، اعضای تیم، کارکنان، رسانه‌ها، عوامل اقتصادی، همکاران و به ویژه پیشکسوتان پرسپولیس است که در اختیار داشتن بلیت این مسابقه، کمترین خواسته‌ای بود که باید تامین می‌شد، اما کارشکنی‌های صورت گرفته مانع از تحقق آن شد.

با این وجود، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس لحظه‌به‌لحظه پیگیر اخبار و حوادث داخل ورزشگاه از وضعیت هواداران تا شرایط تیم است اما از سوی دیگر در حال بررسی دلایل اتفاق رقم زده شده برای پرسپولیس خواهد بود. عدم حضور مدیر عامل در ورزشگاه برای این بازی، بیانگر تصمیم جدی باشگاه است تا هم به پرسپولیس احترام کامل گذاشته شده و هم کلیه حقوق آن، محترم شمرده شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =