«مهرتان» را برای کودکان پُست کنید

تهران- ایرنا- اول مهرماه یک تجربه مشترک برای تمام بچه‌هایی است که در این مرز و بوم قد کشیده‌اند، تجربه رفتن به مدرسه. تجربه‌ای که تلخ آغاز کردنش حق هیچ بچه‌ای نیست. برای تلخ نبودن این روز می‌توانید «مهرتان» را برای کودکانی که نیاز به همراهی‌تان دارند، پست کنید.

پویش ملی «مشق احسان» از مدتی قبل برای تامین بسته‌های کیف و نوشت‌افزار دانش‌آموزان مناطق کم‌برخوردار آغاز به کار کرده و از همان ابتدا مورد توجه مردم و نهادهای مختلف قرار گرفت.

 یکی از نهادهایی که از ابتدای این پویش تصمیم گرفت در به ثمر نشستن آن سهمی ایفا کند، شرکت ملی پست ایران بود. عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست با نوشتن یک توئیت از مشارکت این سازمان در کمپین «مشق احسان» و تسهیل در روند اهدای لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان نیازمند خبر داد.

 محمدرضا قادری در صفحه شخصی خود نوشت: خانواده بزرگ شرکت ملی پست با همکاری پویش مردمی مشق احسان به جمع‌آوری کمک‌‎های مردمی و دریافت و توزیع نوشت‌افزارهای اهدایی برای دانش‌آموزان می‌پردازد.

برای این که هدایای خود را از طریق دفاتر پستی به پویش مشق احسان برسانید، کافیست تا دهم مهرماه به دفاتر دولتی شرکت پست مراجعه کنید و روی بسته خود بنویسید، «برسد به دست مشق احسان». به این ترتیب ظرف مدت کوتاهی بسته‌ ارسالی به دست برگزارکنندگان پویش مشق احسان می‌رسد.

پس از اعلام این خبر افراد شروع کردند به پیوستن به این پویش. در نهایت نیز با تگ کردن اسم‌ همکاران‌شان پای پست‌های مشق احسانی که می‌نوشتند، آن‎‌ها را به پیوستن به این کمپین تشویق کردند.

امیر ناظمی رئیس سازمان فناوری اطلاعات، بهزاد اقبال‌خواه عضو هیات مدیره شرکت ملی پست، ریحانه وحیدیان دستیار جوان معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران از جمله کسانی بودند که به این پویش دعوت شدند و تعدادی از همکاران خود را نیز به این کار تشویق کردند.

ظهر امروز در حالی که تنها یک روز به آغاز مدارس مانده، وزیر ارتباطات هدایای خود و همسرش را به یکی از دفاتر پستی برد و برای مشق احسان پست کرد.

محمدجواد آذری جهرمی در اینستاگرام خود نوشت: امروز هدیه‌های همسرم و خودم رو به دانش‌آموزان عزیز طرح مشق احسان تقدیم کردم. همسرم به دلیل مدرسه بچه‌ها نتونست بیاد اما بسته‌بندی‌ها رو انجام داد.

وی افزود: همچنین از دعوت بهزاد اقبال‌خواه عزیز ممنونم. از تمامی شما عزیزان هم دعوت می‌کنم به این طرح بپیوندید.

او ادامه داد: کافی است هدایای لوازم‌التحریری خود را به نزدیک‌ترین پست منطقه خود برسانید و بنویسید: «برسد به دست مشق احسان» تا رایگان برای نیازمندان ارسال شود، مانند «برسد به دست وزیر ارتباطات» که نامه‌هایتان را ارسال فرمودید.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =