۳۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۶
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83485957
۲ نفر

برچسب‌ها

فتحی: میزبانی با قانون ۵۰ به ۵۰ معنایی ندارد

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: در سازمان لیگ فوتبال صورت‌جلسه‌ای به امضا رسید که قانون ۹۰ به ۱۰ برای شهرآورد اجرا شود اما با توجه به این که زیرساخت‌ها آماده نبود چنین اتفاقی نیفتاد. میزبانی با قانون ۵۰ به ۵۰ معنایی ندارد.

« امیرحسین فتحی» روز یکشنبه درباره شهرآورد ۹۱ اظهار داشت: استقلال با روحیه عالی و شرایطی خوب در شهرآورد به میدان خواهد رفت.

وی افزود: متاسفانه تا این‌جای مسابقات لیگ برتر و علیرغم تمام شایستگی‌هایی که داشتیم نتوانستیم به پیروزی برسیم. من به عنوان مدیرعامل استقلال اعتقاد دارم تیم ما بدشانس بوده است وگرنه به جای ۲ امتیاز حداقل باید ۷ امتیاز کسب می‌کردیم.

فتحی خاطرنشان کرد: باور قلبی من این است استقلال در شهرآورد به پیروزی خواهد رسید و سه امتیاز کامل بازی را به دست می‌آورد.

مدیرعامل استقلال تصریح کرد: کادر فنی استقلال با تجربه و کار بلد هستند و برای یک فصل برنامه ریزی کرده‌اند و این طور نیست که عملکرد آن‌ها را برای یک مسابقه مورد سنجش قرار دهیم.

وی تاکید کرد: رابطه خوبی میان من و استراماچونی حکفرماست و هدف هر دوی ما موفقیت و سربلندی استقلال در سه جامی است که پیش رو داریم.

فتحی در پایان گفت: در سازمان لیگ فوتبال صورت‌جلسه‌ای به امضا رسید که قانون ۹۰ به ۱۰ برای استقلال اجرا شود اما با توچه به این که زیرساخت‌ها آماده نیست چنین اتفاقی نیفتاد. امیدوارم از فصل آینده چنین قانونی بیفتد و تیمی که میزبان است سکوهای بیشتری را در اختیار داشته باشد چرا که میزبانی با قانون ۵۰ به ۵۰ معنایی ندارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =