۳۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۶
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83485947
۰ نفر

برچسب‌ها

«راموس» و هفدهمین تجربه در دوزخ «سانچز پیسخوان»

تهران- ایرنا- «سرخیو راموس» تاکنون در تمامی رقابت‌ها در مجموع ۱۶ بار به ورزشگاه قدیمی خود بازگشته و ۵ برد، یک تساوی و ۱۰ شکست را تجربه کرده است و امشب برای هفدهمین بار به دوزخ «سانچز پیسخوان» وارد می‌شود!

حدود ۱۵ سال از زمان جدایی راموس از سویا می‌گذرد و بازگشت به ورزشگاه قدیمی هنوز برای کاپیتان کهکشانی‌ها عادی نشده است؛ مدافع رئال تاکنون ۱۶ بار در ورزشگاه سانچز پیسخوان با پیراهن سفیدپوشان به میدان رفته است و همواره هدف استقبال خصمانه هواداران سویا قرار گرفته است.

از مجموع ۱۶ بازی مذکور، اندوخته راموس پنج پیروزی، یک تساوی و ۱۰ شکست بوده است اما خصومت دیرینه هواداران سویا با کاپیتان رئال پس از گل زدن وی در بازی برگشت مرحله یک هشتم جام حذفی سال ۲۰۱۷ دوچندان شد؛ اما این پایان ماجرا نبود و راموس رو به هواداران شمال ورزشگاه دستان خود را دور گوش‌هایش حلقه کرد تا موج کرکننده توهین‌ها در سانچز پیشخوان طنین‌انداز شود.

تا جایی که به هواداران سویا مربوط است، راموس به دلیل رفتار تحریک‌آمیز گناهکار بوده و این زخم هنوز التیام نیافته است؛ بخشی از این نفرت به دلیل محرومیتی است که گریبان‌گیر سویا شد؛ تنبیه انضباطی که باشگاه سویا چندین‌بار برای برگرداندن حکم درخواست فرجام خواهی داد و سرانجام در ماه جولای توسط دیوان عالی کشور تایید شد و به قوت حود باقی ماند.

سویا تصمیم دارد تا درخواست خود را برای دادگاه عالی اسپانیا نیز مطرح کند اما در صورت نتیجه نگرفتن، آنها مجبور خواهند شد تا جایگاه شمالی ورزشگاه خود را تعطیل کنند.

حتی مراسم ازدواج اخیر راموس در آندولس (یکی از ۱۷ بخش خودمختار کشور اسپانیا که پایتخت آن شهر سویل است) نیز هواداران سویا را تحریک کرد؛ علاوه بر این، توییت روز گذشته باشگاه رئال و نمایش تمام گل‌های راموس به سویا داغ دل هواداران صدرنشین فعلی لالیگا را تازه و آنان را به‌شدت خشمگین کرد.

با این تفاسیر، راموس امشب در ورزشگاه سانچز پیسخوان بدون‌شک باردیگر با استقبالی سرد مواجه خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =