بهاروند: باشگاه استقلال باید به پرسپولیس بلیت می‌داد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران با بیان اینکه بلیت فروشی در اختیار ما نیست و به باشگاه‌ها واگذار شده است، گفت: باید به پرسپولیس هم بلیت می‌دادند و این حق باشگاه بوده است.

  «حیدر بهاروند» در آستانه برگزاری دیدار استقلال و پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر درباره ورود تماشاگران با بلیت الکترونیک، اظهار داشت: وقتی ما به داخل ورزشگاه می‌آمدیم، ورود تماشاگران بسیار روان انجام می‌شد و ازدحام جمعیت هم زیاد نبود.

وی در پاسخ به این سوال که چرا فقط ۵۷ هزار بلیت به فروش رسیده است، گفت: طبق قانون ۲۰ درصد ورزشگاه باید خالی باشد و ورزشگاه آزادی هم ۱۰۰ هزار نفری نیست و به‌ هر حال ظرفیت همین اندازه بود.

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد گلایه استقلالی‌ها درباره رسیدگی نکردن به شکایت آنها درباره محرومیت فرشید اسماعیلی و اینکه نامه آنها در سازمان لیگ مانده است، گفت: این‌طور نیست و ما مستندات هم داریم. اگر باشگاهی نامه بزند، به نیم ساعت نرسیده ارجاع می‌شود و مستندات را ارائه می‌کنیم.

بهاروند همچنین درباره گلایه پرسپولیسی‌ها مبنی بر تعلق نگرفتن بلیت شهرآورد به این باشگاه، گفت: ۲ سال است بلیت‌فروشی را به باشگاه‌ها تحویل داده‌ایم و در اختیار ما نیست. باید به پرسپولیس هم بلیت می‌دادند و این حق باشگاه بوده است. باید پیگیر این موضوع باشند.

وی در مورد اینکه اگر ظرفیت ورزشگاه پر نشود آیا امکان ورود تماشاگرانی که بلیت ندارند وجود دارد یا خیر، تصریح کرد: به هیچ وجه هیچ هواداری حق ورود به ورزشگاه بدون داشتن بلیت را ندارد. متاسفانه ۲۰ سال گذشته مقابل در ورزشگاه تجمع می‌کردند و عده‌ای هم رایگان وارد ورزشگاه می‌شدند اما دیگر چنین بدعتی وجود نخواهد داشت و برای این بازی هم امکان ندارد کسی بدون بلیت وارد ورزشگاه شود.

رئیس سازمان لیگ در خصوص اینکه گویا هنوز هم بازار سیاه بلیت فروشی بیرون ورزشگاه وجود دارد، اظهار داشت: چنین چیزی ندیدیم. اگر رسانه‌ها چنین چیزی را مشاهده کردند، به ما هم ارسال کنند تا با خاطیان برخورد شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =