زنان به ورزشگاه‌ها می‌آیند

تهران- ایرنا- در فاصله یک ساعت و نیم مانده تا آغاز شهرآورد ۹۱ پایتخت، حاشیه‌های این دیدار همیشه حساس بار دیگر به تیتر نخست رسانه‌ها بدل شده است.

شهرآورد ۹۰ پایتخت امروز (یکشنبه) ساعت ۱۶ برگزار می‌شود. در فاصله کمتر از دو ساعت مانده به آغاز این دیدار حدود ۲۵ هزار هوادار در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند. تماشاگران این دیدار برای فرار از آفتاب به زیر سایه پناه بردند و به همین دلیل قسمت پایین بیشتر سکوها خالی مانده است؛ در حال حاضر تعداد تماشاگران استقلالی از پرسپولیسی‌ها بیشتر است.

مسئولان ورزشگاه آزادی برای سرگرم کردن تماشاگران برنامه‌های مختلفی را در نظر گرفته‌اند که شامل پخش موسیقی و نوحه می‌شود. در این بین یک گروه روپایی هم به کنار زمین آمد و دقایقی مقابل تماشاگران روپایی زدند. نکته جالب درباره اجرای این گروه زمانی بود که مجری برنامه به آن‌ها اعلام کرد که زمانشان تمام شده اما آنها بدون توجه به تذکر مجری به کارشان ادامه دادند. البته این گروه روپایی در نهایت پس از تذکرهای متعدد مجری بالاخره از زمین خارج شدند.

از نکات جالب‌توجه دیگر می‌توان به صحبت‌های مجری برنامه اشاره کرد. او در بخشی از صحبت‌هایش خطاب به هواداران به حضور زنان در ورزشگاه اشاره کرد و گفت که باید هواداران فضای سالمی در ورزشگاه ایجاد کنند چون قرار است زنان در بازی‌های ملی و در ادامه بازی‌های باشگاهی به ورزشگاه‌ها بیایند. البته دقایقی پس از صحبت‌های مجری، تعدادی از هواداران استقلال شروع به فحاشی به پرسپولیسی‌ها کردند.

همچنین گروه یک دمام‌زنی به کنار زمین آمده بود که به مناسبت برگزاری شهرآورد در ایام محرم برای تماشاگران برنامه اجرا کنند اما هواداران استقلال و پرسپولیس با استفاده از ریتم آنها، تیم محبوبشان را تشویق کردند.

نکته جالبی که در اجرای مجری برنامه وجود دارد، استفاده از لفظ تماشاگران آبی و قرمز به جای تماشاگران استقلال و پرسپولیس است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =