۱۵ هزار کلاس اولی در کهگیلویه و بویراحمد رهسپار مدرسه شدند  

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۵ هزار دانش آموز کلاس اولی در این استان امروز یکشنبه و همزمان با سراسر کشور رهسپار مدرسه شدند.

هادی زارع پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۱۱ هزار پیش دبستانی به همراه ۱۱ هزار دانش آموز پایه اول مقطع متوسطه اول کهگیلویه و بویراحمد نیز امروز روانه مدرسه شدند.

وی افزود: مجموع پیش دبستانی ها و دانش آموزان پایه اول ابتدایی و پایه اول مقطع متوسطه اول کهگیلویه و بویراحمد در سال تحصیلی جدید ۳۷ هزار نفر است.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: امروز و همزمان با سراسر کشور سه زنگ شامل غنچه ها، شکوفه ها و جوانه ها در این استان نواخته شد.

زارع پور عنوان کرد: زنگ غنچه ها، شکوفه ها و جوانه ها به ترتیب برای پیش دبستانی ها، دانش آموزان پایه اول ابتدایی و دانش آموزان پایه اول مقطع متوسطه اول در کهگیلویه و بویراحمد به صدا درآمد.

وی ابراز داشت: زنگ مهر و مقاومت نیز فردا دوشنبه اول مهرماه ۱۳۹۸ و همزمان با سراسر کشور برای آغاز سال تحصیلی جدید در کهگیلویه و بویراحمد نواخته می شود.

۱۶۰ هزار دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم سال تحصیلی ۱۳۹۹ - ۱۳۹۸ را در کهگیلویه و بویراحمد آغاز می کنند.

۷۵۳۵/۶۱۱۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =