دشمن بیش از این امکان تهدید ندارد

بیرجند - ایرنا - جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن بیش از این امکان تهدید ندارد و بالاخره در برابر خواسته‌های ما سر تسلیم فرود می‌آورد.

سردار محمدحسین سپهر روز یکشنبه در آیین رژه نیروهای مسلح خراسان جنوبی که به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در بیرجند برگزار شد گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی و چهل سال ایستادگی رزمندگان اسلام، شاهد فروپاشی هیمنه آمریکا و از بین رفتن امنیت رژیم صهیونیستی به اعتراف ۶۰۰ اندیشکده آمریکایی و ۱۶ مرکز امنیتی و اطلاعاتی راهبردی آمریکا هستیم.

وی گفت: اگر امروز ما مشکل اقتصادی و آسیب‌های اجتماعی داریم این مشکلات و مسائل را همان گونه که چهل سال ایستادگی کردیم به فضل خدا و رهبری پیامبرگونه امام انقلاب، با تبعیت مردمان انقلابی خود در گام دوم انقلاب رفع می‌کنیم.

وی اظهار داشت: مسئولان، مدیران و روسای قوا اتحاد دارند و شاید اختلافاتی در سبک مدیریت باشد اما همه ید واحد هستیم و در تبعیت از امام مسلمین در رفع مشکلات پیش می‌رویم.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: ما قدرت دفاعی و نظامی برای حفظ این نظام را داریم و قرآن و کلام وحی به ما می فرماید شما برای دفاع از کشور و برای تداوم حاکمیت الهی نیاز به امنیت دارید.

وی بیان کرد: امروز ثابت کرده‌ایم هرگونه پیشرفت اقتصادی، علمی و فرهنگی در ایران براساس رهنمودهای الهی و آیات وحیانی، بر پایه قدرت دفاعی و امنیتی است و امروز اراده‌های خود را بر دشمنان در اطراف کشور خود تحمیل می‌کنیم و اجازه خشونت و تجاوز را به دشمن نداده‌ایم.

سردار سپهر گفت: امام علی (ع) می‌فرماید اگر رفاه و گشایش می‌خواهید باید قدرت دفاعی و امنیتی داشته باشید و ما براساس فرمایشات معصومین قدرت امنیتی و دفاعی کشور را در طول تاریخ ایران در سطح بالایی ایجاد کرده‌ایم که دشمنان امکان طمع و تجاوز به کشور را ندارند.

وی افزود: در بخش اقتصادی هم به یاری خداوند از گردنه سختی که پیش روی ما در چند سال گذشته بوده است در حال عبور هستیم.
وی گفت: در انقلاب اسلامی با خدا عهد کرده‌ایم و مردم ما با رهبری و شهدا عهدکرده‌اند که تسلیم اراده‌های دشمن نخواهیم شد و در فکر و عمل و وجود ما عقب‌نشینی و تسلیم نیست و راه امام و شهدا را ادامه می‌دهیم و در برابر جهان اسلام متعهد هستیم برای ایجاد تمدن اسلامی و دولت اسلامی و ظهور امام عصر(عج) که امروز در کشور ما زمینه‌های تحقق این آرمان الهی فراهم است.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: از مسئولان و مدیران نظام می‌خواهیم همان گونه که ما قدرت دفاعی و امنیتی را در جهان ایجاد کرده‌ایم و قدرت‌های بزرگ اجازه جسارت به کشور ما را ندارند، قدرت اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و حضور مردم در صحنه‌های رفع مشکل را با انسجام و وحدت و تبعیت از رهبری افزایش دهیم تا شاهد شکوفایی و تداوم حیات پربرکت انقلاب اسلامی باشیم.

وی گفت: تفکر ایستادگی و اسلام‌خواهی از دستاوردهای بزرگی است که امروز می‌بینیم و در هشت سال دفاع مقدس و چهل سال ایستادگی و مقاومت ایران اسلامی موجب شدیم تمام راهبردها و انتظارات بزرگ دشمنان عالم به شکست و ناکامی تبدیل شود.

سردار سپهر افزود: آمریکایی‌ها و اروپا بیش از هفتاد سال است تلاش می‌کنند امنیت رژیم صهیونیستی و اسرائیل را ایجاد کنند اما امروز نخست وزیر اسرائیل می گوید به هر جا می‌نگرم خیمه های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را می‌بینیم.

وی اظهار داشت: این جنایتکار آدم‌کش، کودک‌کش قرن می‌گوید و اعتراف می‌کند امپراطوری بزرگ اسلامی از تنگه خیبر تا تنگه جبل الطارق به فرماندهی رهبری ایران عرصه را بر اسرائیل تنگ کرده و این به برکت انقلاب اسلامی و خون شهدای خانواده‌های شهدا است.

وی گفت: آمریکایی‌ها با ۲ اصل رفاه و امنیت سال هاست می‌خواهند کدخدای عالم شوند اما جنبش مظلومان و مسلمانان عالم امنیت را برای آمریکا در جهان نگذاشته و این اصل وجودی حیات آمریکاست و اصل دوم رفاه آمریکاست که امروز با ده‌ها تریلیون بدهی در آمریکا و ۱۰ نسل آینده‌ای که در آمریکا به دنیا خواهد آمد به واسطه نابخردی هیات حاکمه آمریکا در چند دهه گذشته بدهکار خواهند بود.

۷۵۵۹*۳۰۲۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =