۳۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۲۲
کد خبرنگار: 2588
کد خبر: 83485807
۰ نفر

برچسب‌ها

همایش کودک کلاس اولی من در مراغه برگزار شد

مراغه - ایرنا - همایش «کودک کلاس اولی من» با هدف آگاهی اولیای دانش‌آموزان از ویژگی‌های جسمی و روحی فرزندان و آگاهی از اصول آموزش در مقطع ابتدایی و تعامل آنها با مدرسه در مراغه برگزار شد.

به گزارش ایرنا، سرپرست آموزش و پرورش مراغه روز یکشنبه با بیان اینکه در این همایش اولیای دانش آموزان پایه اول ابتدایی مدارس شهری و روستایی شهرستان حضور داشتند گفت: آشنایی اولیای دانش آموزان کلاس اولی با ویژگی های رشد کودک در اولین سال ورود به مدرسه از اهداف برگزاری این همایش فرهنگی و اجتماعی است.

محمود رضایی افزود: ایجاد تعامل مثبت و سازنده بین خانه و مدرسه، افزایش معلومات عمومی و تخصصی والدین و آشنایی والدین با مشکلات ویژه یادگیری از دیگر اهداف این همایش بود.

وی افزود: روانشناسی رشد کودک، شیوه های جدید آموزش و ارزشیابی در نظام آموزشی، تشریح مشکلات ویژه یادگیری، انتظارات معلم کلاس اولی از والدین و دانش آموزان و اقدامات اولیا قبل از بازگشایی مدارس، حین بازگشایی و بعد از بازگشایی از مباحث های مطرح شده در این همایش بود.

رضایی اضافه کرد: این همایش در آستانه بازگشایی مدارس با شرکت سه هزار و ۵۹۹  نفر از اولیای دانش آموزان کلاس اولی در قالب هفت برنامه به اجرا در آمد.

حدود ۴۸ هزار دانش آموز و ۳ هزار کادر فرهنگی در ۵۵۰ مدرسه دولتی و غیر دولتی مراغه در حال تحصیل و تدریس هستند.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت و با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

۳۰۷۷/۷۴۸۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =