۳۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۲۵
کد خبرنگار: 1112
کد خبر: 83485801
۰ نفر

برچسب‌ها

«فصل شیدایی» و «روایت حماسه» برنامه های انجمن تئاتر دفاع مقدس

تهران- ایرنا- مدیرعامل انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس از برنامه‌های این انجمن ویژه گرامیداشت هفته دفاع مقدس شامل «فصل شیدایی» و «روایت حماسه» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس محسن سلیمانی فارسانی گفت: به پاسداشت یاد و خاطره حماسه مانا و تاریخی هشت سال دفاع مقدس ملت ایران در برابر هجوم ارتش بعثی و به پاس گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، جانبازان، ایثارگران و رزمندگان و مجاهدان جبهه حق علیه باطل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به میان مردم و اقشار گوناگون جامعه خواهد آمد.
سلیمانی فارسانی افزود: با برنامه ریزی های انجام شده و با جلب مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی شرکت مترو تهران و حومه و با همکاری هنرمندان حرفه ای تئاترخیابانی و محیطی قصد داریم تا برنامه ای را با عنوان روایت حماسه در میادین اصلی، ایستگاه های پر تردد و پرمخاطب مترو برگزار کنیم. از این رو هنرمندان سرشناس این حوزه علی محمد رادمنش و فاطمه رادمنش با قبول دعوت ما در این برنامه مارا همراهی می کنند.
وی تصریح کرد: این برنامه قرار است از فردا دوشنبه یکم مهر ماه تا شنبه ششم مهر ماه در ایوان انتظار میدان حضرت ولی عصر (عج) و محوطه تئاترشهر تهران برای عموم مردم و مخاطبان اجرا شود.
 سلیمانی فارسانی همچنین از اجرای برنامه پرفورمنس فصل شیدایی توسط مردان نقره ای (silver man) خبر داد و گفت: برنامه دیگر انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس ویژه هفته دفاع مقدس اجرای تصاویر و قاب های ماندگار دفاع مقدس توسط گروه هنری ابوالفضل همراه است که از فردا دوم مهرماه تا ششم مهر ماه در میدان آزادی، میدان امام حسین(ع)، تئاترشهر، ایوان انتظار و میدان امام خمینی(ره) برنامه هنری خود را اجرا خواهند کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =