رقابت‌های کشوری ژیمناستیک با شناخت برترین‌ها در یاسوج پایان یافت

یاسوج- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: نخستین دوره رقابت‌های ژیمناستیک منطقه چهار کشور در بخش پسران رده سنی نوجوانان امروز یکشنبه با شناخت افراد و تیم‌های برتر در شهر یاسوج مرکز این استان به پایان رسید.

سید محمدتقی علوی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این رقابت ها به مدت چهار روز و از ۲۸ تا ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۸ برگزار شد.

وی افزود: ۲۳ ژیمناستیک کار پسر رده سنی نوجوانان از ۶ استان کهگیلویه و بویراحمد، فارس، اصفهان، بوشهر، خوزستان و چهارمحال و بختیاری در این رقابت ها حضور داشته و در رشته های مختلف به مصاف یکدیگر رفتند.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تیم خوزستان اول شد و تیم های فارس و اصفهان نیز به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.

علوی عنوان کرد: در رشته حرکات زمینی مهدی شوهانی از خوزستان  اول شد و یوسف آبادیان و سینا محمدی هر ۲ از فارس نیز به ترتیب مقام های دوم و سوم را به دست آوردند.  

وی ابراز داشت: در رشته خرک حلقه حسین قانع از فارس‌ اول شد و محمدحسین نهیری اصل از خوزستان و محمدامین امانی از فارس نیز به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.

علوی گفت: در رشته پرش خرک مهدی شوهانی از خوزستان اول شد و محمدحسین نهیری اصل از خوزستان و رضا خدارحمی از اصفهان نیز به ترتیب رتبه های دوم و سوم را تصاحب کردند.

افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.

۷۵۳۵/۶۱۱۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =