۳۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۵۳
کد خبرنگار: 2981
کد خبر: 83485717
۰ نفر

برچسب‌ها

بخشدار جدید خرم آباد تنکابن معرفی شد

نوشهر – ایرنا – رضا آقاگلی کاسگری روز یکشنبه به عنوان بخشدار خرم آباد شهرستان تنکابن معرفی و از زحمات ابوالفضل شیرود علیخان بخشدار قبلی این بخش قدردانی شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، جلسه معارفه بخشدار جدید خرم آباد تنکابن با حضور فرماندار ویژه ، مسئولان شهرستان و شورای اسلامی بخش برگزار شد.

رضا آقاگلی کاسگری پیش از این بخشدار مرکزی شهرستان تنکابن بود که پس از این حکم ، ابراهیم عسگرپور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری به عنوان سرپرست بخشداری مرکزی منصوب شد و ابوالفضل شیرود علیخان نیز به سمت قبلی خود حراست فرمانداری بازگشت.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن در این جلسه با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس بر تقویت فرهنگ بسیجی و تفکر جهادی در دستگاه های اجرایی تاکید کرد و گفت : گسترش فرهنگ بسیجی در دستگاه های اجرایی می تواند شکوفایی و آبادانی بیشتری را به همراه داشت باشد و همه ما باید تلاش کنیم تا در این مسیر گام برداریم.

سید امیر حسینی جو افزود : بخش خرم آباد دومین بخش بزرگ در استان مازندران است که از قابلیت های زیادی برخوردار بوده و باید در جهت معرفی آنها تلاش مضاعفی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه حمایت از بخشداران سیاست کلی فرمانداری است ، اظهار داشت : باید در خدمت رسانی به مردم ، قضاوت آنها را ملاک کار خود قرار داد چرا که مردم منصفانه عملکرد مسئولان را ارزیابی می کنند.

حسینی جو گفت: در حال حاضر بیش از ۷۰ درصد از فرمانداران و بخشداران کشور از بدنه وزارت کشور انتخاب شده اند و در حالی که در گذشته چنین اتفاقی نمی افتاد.

وی یادآور شد : در شهرستان تنکابن با محدودیت نیروی انسانی در فرمانداری و بخشداری ها مواجه هستیم که امیدواریم این مشکل هر چه سریعتر برطرف شود.

بخش خرم آباد با ۴۱ هزار نفر جمعیت از توابع شهرستان ۱۷۰ هزار نفری تنکابن در غرب مازندران قرار دارد.

/۱۶۰۲/۷۵۱۳/۱۶۵۴

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =