انتقاد عضو شورای تهران از پخش نشدن شهرآورد در تلویزیون‌های شهری

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از نبود هماهنگی بین بخشی برای پخش شهرآورد پایتخت از تلویزیون‌های شهری انتقاد کرد.

به گزارش ایرنا، حجت نظری روز یکشنبه در حاشیه یکصد و شصت و ششمین جلسه علنی شورای شهر تهران متن تذکر دسته جمعی اعضای شورای شهر را در اختیار خبرنگاران قرار داد و گفت: رویدادهای جمعی و خانوادگی که حد مشخصی از نشاط در آن وجود داشته باشد می‌تواند به انسجام ملی و نیز ارتقای سرمایه اجتماعی کمک کند.

وی ادامه داد: در این راستا مدیریت شهری تلاش کرد تا پخش مسابقه دو تیم پایتخت یعنی استقلال و پرسپولیس را از  تلویزیون‌های شهری پخش کند اما متاسفانه همکاری لازم بین بخشی برای این رویداد جذاب شهری انجام نشد.

نظری خاطرنشان کرد: بر خود لازم می‌دانیم به عنوان نمایندگان مردم از شورای تامین بخواهیم به این خواست مردمی که بی تردید بخشی از جامعه آن را مطالبه می‌کند توجه ویژه کرده و مجوز پخش مسابقه فوتبال در فضاهایی از شهر را که با زحمت همکارانمان در سازمان زیباسازی برای تماشای شهرآورد پایتخت مهیا شده است صادر کند.

به گزارش ایرنا، نظری خاطرنشان کرد:‌ این متن تذکر بنده بود اما تعدادی از اعضای شورای شهر شهر نیز آن را امضاء کرده و به عنوان یک تذکر گروهی در اختیار هیات رئیسه شورا قرار گرفت.

تهرام/۹۳۴۳//۱۳۴۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =