استعلام‌های سرمایه گذاران در سریعترین زمان پاسخ داده شود

قزوین - ایرنا - باید استعلام‌های سرمایه‌گذاران در سریعترین زمان ممکن با نگاه مثبت پاسخ داده شود و مسئولان به جای مانع تراشی به دنبال پیدا کردن راهکار حل مشکلات باشند.

استاندار قزوین روز یکشنبه در نشست فرماندهی ستاد اقتصاد مقاومتی، با بیان اینکه بیشترین موانع پیش روی سرمایه گذاری داخلی بوده و ربطی به تحریم‌ها ندارد، اظهار داشت:با خود تحریمی و مانع تراشی نباید اجازه دهیم که فرصت‌ها از دست برود بلکه باید همه نگاه‌ها و اقدامات مسئولان به نفع سرمایه‌گذاران تغییر کند.
هدایت الله جمالی پور به معضل بیکاری در جامعه و دلسردی مردم به خاطر احساس شکاف و جدایی بین خود و دولت، افزود: وظیفه همه مسئولان است که این نگاه را تغییر داده و درها و راه‌ها را به روی مردم باز کنند که خیر نظام و انقلاب در همین است.
جمالی پور افزود: خوشبختانه امروز دیگر سرمایه‌گذاری سلیقه‌ای نیست و دستگاه‌ها با کار علمی به دنبال حفظ منافع ملی هستند تا از اتلاف هزینه و انرژی خودداری شود.
وی با بیان اینکه امروز فضا برای نهادینه شدن اقتصاد سرمایه‌گذاری در جامعه بسیار مناسب است، تصریح کرد: به علت موقعیت مناسب کشور ایران و وجود راه ابریشم قادر خواهیم بود تا از کشورهای همسایه به نحو بهتر برای دستیابی به اهداف خود استفاده کنیم.
مقام ارشد اجرایی استان قزوین گفت: مغز ایرانی اگر مورد تکریم قرار بگیرد می‌تواند ثروت خلق کند که باید از این ظرفیت‌ها در راستای توسعه اقتصادی بهره برده و به نیروهای انسانی بیش از پیش توجه کرد.
وی با بیان اینکه همه باید متحد شویم تا توسعه استان و کشور تحقق یابد، اظهار داشت: امروز وجود سرمایه‌گذار در جامعه ما یک نعمت است و مقام معظم انقلاب نیز بارها تاکید دارند که باید مسئولان در خدمت سرمایه‌گذاران بوده و ذهن خود را به منافع سازمانی و صندلی مدیریت خلاصه نکنند.
جمالی پور همچنین گفت: منافع ملی نباید قربانی منافع سازمانی شود، بلکه سازمان‌ها باید همه در خدمت منافع ملی بوده و پیشرفت و آبادانی جامعه را رقم بزنند.
وی با بیان اینکه اجازه نخواهیم داد هیچ سرمایه‌گذار و شرکتی در قزوین برای سرمایه‌گذاری به دردسر و مشکل بیفتد، افزود:به دولت و مردم متعهد شده‌ایم که هر سه ماه یک بار گزارش توسعه استان را تجمیع کرده و به رییس‌جمهوری ارسال کنیم که بر همین اساس باید هر روز ما بهتر از دیروز باشد.

۹۹۲۵*۶۱۰۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =