۳۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۰۹
کد خبرنگار: 1796
کد خبر: 83485686
۰ نفر

برچسب‌ها

۵۶ میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در استان قزوین جذب شده است

قزوین - ایرنا - ۵۶ میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی جدید در استان قزوین از ابتدای سال جاری تاکنون جذب شده و گام‌های بلندی برای رونق واحدهای تولیدی و اشتغالزایی برداشته شده است.

مدیر کل اقتصاد و دارایی استان قزوین روز یکشنبه در نشست اقتصاد مقاومتی استان که با حضور سید علی‌محمد موسوی معاون وزیر اقتصاد کشور برگزار شد، افزود: به واسطه جذب این رقم از سرمایه‌گذاری توانستیم رتبه سوم کشور را در حوزه جذب سرمایه گذاری خارجی کسب کنیم.

فرزین بهنامی فر با بیان اینکه ۷۰ درصد سرمایه‌گذاری استان در دولت دوازدهم بوده است، گفت: آمارهای سرمایه‌گذاری از سال ۷۲ تاکنون نشان می‌دهد که بیش از ۷۰ درصد سرمایه‌گذاری استان در دولت یازدهم و دوازدهم صورت گرفته و پیشرفت‌های چشمگیری در این زمینه در سال‌های ۹۷ و ۹۶ حاصل شده است.

مدیر کل اقتصاد و دارایی استان قزوین به سرمایه‌گذاری ۱۹ کشور خارجی در استان اشاره کرد و گفت: به علت وجود سرمایه‌گذاران خارجی در استان قزوین بیش از پنج هزار شغل جدید ایجاد شده که به نوبه خود اقدام بسیار بزرگی است.

بهنامی فر خاطر نشان کرد: ۱۰۰ فرصت سرمایه گذاری خارجی در استان وجود دارد که از این میان ۱۴ فرصت مورد تایید کارشناسان حوزه اقتصادی قرار گرفته و آماده فعالیت سرمایه‌گذاران است.
۹۹۲۵*۶۱۰۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =