لفاظی‌های برخی کشورهای منطقه قابل اعتنا نیست

بندرعباس - ایرنا - جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: وقتی آمریکا در دریا ، برابر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اظهار عجز و ناتوانی می‌کند، لفاظی برخی کشورهای منطقه قابل اعتنا نیست و به آن‌ها توجه نمی‌کنیم.

دریا دار علی فدوی  روز یکشنبه در حاشیه سومین رژه ملی در بندرعباس اظهار داشت: غصه می خوریم که چرا کشورهای مسلمان باید تحت سلطه این‌ها باشند و تمام روندهایی که دنبال می‌کنیم برای اتحاد کشورهای اسلامی است.

وی ادامه داد: به عنوان کشور بزرگ منطقه خود را در وضعیت دفاع از این کشورها می‌بینیم، این پیامی است که این‌ها پس از سال‌ها باید دریافته باشند، خویشتنداری نظام اسلامی در برابر اقدام های خصمانه برخی کشورهای منطقه که ذیل سلطه آمریکا انجام می شود؛ برآمده از نگاه اسلامی است.

وی، در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: مهم نیست طرف مقابل چه کسی باشد و حتی اگر همه مستکبران عالم از ابتدای خلقت متحد شوند از نگاه ما ناتوان محسوب می‌شوند، زیرا به قدرت لایزال الهی ایمان داریم و این رمز اساسی حیات انقلاب اسلامی افزون بر ۴۰ سال گذشته است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران ابراز داشت: بخش زیادی از اقتدار جمهوری اسلامی در عرصه دریا منصه ظهور می یابد به همین دلیل رژه در بندرعباس و آب های خلیج‌فارس برگزار شد.   

دریادار فدوی بیان داشت: قسمت اندکی از توانمندی‌های انقلاب اسلامی در رزمایش‌ها نشان داده می شود و قسمت اعظم آن در صورت نیاز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۳۲۱۹ /۶۰۴۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =