عضو دفتر سیاسی حماس تحولات در سرزمینهای اشغالی را بی اهمیت خواند

غزه - ایرنا - "خلیل الحیه" عضو دفتر سیاسی "جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت: "حماس" به تغییر "بنیامین نتانیاهو" یا "بنی گانتس" اهمیت نمی دهد، بلکه بر توان ملت فلسطین برای مبارزه و مقاومت در برابر اشغالگران متکی است.

الحیه روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به نتایج انتخابات پارلمانی در سرزمینهای اشغالی فلسطین باید گفت که این انتخابات بیش از پیش دسته بندی و اختلاف درونی در رژیم صهیونیستی را برملا کرد و نشان داد، موارد نقض حقوق ثابت ملت فلسطین به دست این رژیم ادامه دارد؛ بنابراین وضعیت موجود حامل این پیام برای ملت ما است که بر وحدت خود افزوده و به هر شکلی به مقاومت و رویارویی با اشغالگران ادامه دهند.

وی ادامه داد: ما بر روی هیچ یک از صهیونیستها حساب باز نکرده و همه را قاتل می دانیم که برای کشتن ما با یکدیگر رقابت دارند. ما برای احیای حقوق خود به هیچ کس چشم ندوخته ایم، بلکه امید ما به توان مبارزه ملت فلسطین و مقاومت آنان در برابر اشغالگری است.

الحیه تاکید کرد، ملت فلسطین از هیچ یک از حقوق خود به ویژه حق بازگشت به سرزمین مادری و تعیین سرنوشت خود کوتاه نخواهد آمد .

وی با اشاره به وضعیت پناهجویان فلسطینی در لبنان، احترام به حقوق آنان و حمایت از ایستادگی و مقاومت ملت فلسطین و نیز لغو قانون ظالمانه وزارت کار لبنان در حق پناهجویان را خواستار شد.

این عضو حماس در خصوص پرونده اسیران فلسطینی در بند رژیم صهیونیستی نیز گفت، خدشه دار کردن حقوق اسیران از سوی رژیم اشغالگر آتش انتقام جویی را بین ملت ما شعله ور خواهد کرد.

وی تاکید کرد:  حماس اسیران فلسطینی را فراموش نمی کند، بلکه با کار مداوم و پیگیر در تلاش برای آزادی آنان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =