فتاحی: تاکنون گزارش بازار سیاه نداشته‌ایم

تهران-ایرنا- رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ، گفت: معاون دادستان و بازپرس ویژه در ورزشگاه آزادی حاضر هستند و اگر تخلفی در بلیت فروشی شهرآورد رخ دهد با مقصرین برخورد می‌کنند.

در آستانه آغاز شهرآورد شماره ۹۱، «سعید فتاحی» درباره شرایط بلیت فروشی، اظهار داشت: امیدوارم این فرهنگ جای خودش را باز کند و هر تماشاگری در جای خودش بنشیند. قرار بود درهای ورزشگاه آزادی از ساعت ۱۰ باز شود که به احترام هواداران حاضر در مقابل ورزشگاه، از ساعت ۸ صبح باز شد.

وی افزود: اکنون حدود هشت هزار تماشاگر وارد ورزشگاه شده‌ و افرادی که بلیت نخریده‌اند، به خارج از ورزشگاه هدایت می‌شوند. تاکنون بازار سیاهی هم گزارش نکرده‌اند و مشکلی در درهای غربی و شرقی ورزشگاه آزادی نبوده است.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره اینکه تعداد زیادی از هواداران بدون خرید بلیت مقابل ورزشگاه حضور دارند، تصریح کرد: مگر چند نفر این شرایط را دارند؟ تعداد این دوستان بالای صد نفر نیست. باشگاه‌ها و سازمان لیگ از هواداران درخواست کردند که با خرید بلیت به ورزشگاه بیایند و تماشاگران باید احترام بگذارند. همه بلیت خریدند و امیدوارم این فرهنگ جا بیفتد. خدا را شکر شرایط تا این لحظه خوب بوده و مردم هم باید رعایت کنند. معاون دادستان و بازپرس ویژه حضور دارند که اگر تخلفی رخ دهد، با آن برخورد کنند.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا سازمان لیگ کارهای فرهنگی در حاشیه شهرآورد برگزار کرده است یا خیر؟ اذعان داشت: سازمان لیگ و کمیته روابط عمومی آن مجری این کارهاست. شهرداری منقطه ۲۲ با ما همکاری داشته و با توجه به آغاز هفته دفاع مقدس، بحث دفاع مقدس را داشتیم. از هوادارانی که وارد ورزشگاه آزادی می‌شوند، پذیرایی می‌شود و آنها تا شروع مسابقه در برنامه‌های سرگرمی شرکت می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =