۱۰هزار نفر وارد ورزشگاه آزادی شدند

تهران- ایرنا- رئیس هیات فوتبال استان تهران گفت: از صبح امروز ۱۰هزار نفر از تماشاگران سرخآبی‌ها پایتخت وارد ورزشگاه آزادی شدند.

حبیب الله ابولحسن شیرازی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرگار ایرنا اظهار داشت: درب ورزشگاه آزادی از ساعت ۶ صبح (امروز) برای تماشاگران شهرآورد ۹۱ پایتخت باز شده که تاکنون بیش از ۶ هزار نفر در داخل سکوها و مابقی در گیت های ورودی و فضای ورزشگاه منتظر ورود به جایگاه‌ها هستند.

وی با بیان اینکه بلیت فروشی به صورت دستی در بازی شهرآورد انجام نمی شود خاطر نشان کرد: بلیت بازی بصورت الکترونیکی فروخته شده و از ورود افراد فاقد بلیت خودداری خواهد شد.

رئیس هیات فوتبال استان تهران تصریح کرد: در حال حاضر تمامی شرایط و آمادگی های لازم برای برگزاری بهتر این رویداد اتخاذ شده و هیچ مشکلی برای بازی وجود نخواهد داشت.

به گفته شیرازی پیش بینی می شود تا ساعت ۱۵ (یک ساعت قبل از بازی) تماشاگران سرخابی ها به صورت کامل وارد ورزشگاه آزادی شوند.

به گزارش ایرنا شهرآورد ۹۱ پایتخت امروز از ساعت ۱۶ در هفته چهارم میان دو تیم استقلال و پرسپولیس در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار خواهد شد که طبق گفته های مسئولان ۵۷ هزار بلیت به صورت الکترونیکی برای این بازی در نظر گرفته شده است.

تهرام/۷۲۴۷//۱۳۴۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =