۳۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۲۰
کد خبرنگار: 1357
کد خبر: 83485157
۰ نفر

برچسب‌ها

ابراز همدردی مسئولان نظام با وزیر بهداشت

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری، رئیس مجلس شورای اسلامی، معاون اول رئیس جمهوری، وزیر خارجه، رئیس دفتر رئیس جمهوری، رئیس سازمان انرژی اتمی و رئیس مجلس شورای اسلامی در پیام‌های جداگانه‌ای درگذشت مادر وزیر بهداشت را به وی تسلیت گفتند.

به گزارش روز یکشنبه پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، حسن روحانی رییس جمهوری و اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در پیام های جداگانه ای به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، درگذشت مادر وی را تسلیت گفتند.

علی نوبخت رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی و علی‌ اکبر ولایتی رئیس هیأت موسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی از جمله دیگر مسئولان نظام بودند که با وزیر بهداشت همدردی کردند و این ضایعه را به وی تسلیت گفتند.

محمد جواد ظریف وزیر خارجه نیز در پیامی ضایعه درگذشت والده مکرمه را به جنابعالی و خانواده ارجمند تسلیت گفت و از درگاه حضرت حق برای روح آن مادر بزرگوار شادی و آرامش ابدی طلب کرد.

محمود واعظی رئیس دفتر رییس جمهوری در پیامی با تسلیت درگذشت مادر سعید نمکی وزیر بهداشت، از درگاه خداوند متعال برای آن مادر مومنه رحمت واسعه الهی مسالت کرد.

علی اکبر صالحی معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران نیز با صدور پیامی درگذشت مادر دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را تسلیت گفت.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نیز با صدور پیامی درگذشت مادر وزیر بهداشت را تسلیت گفت. وی در پیام خود آورده است: درگذشت والده مکرمه تان را به جنابعالی و خانواده ارجمند تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای آن فقیده سعیده رحمت و غفران  و برای بازماندگان صبر و اجر طلب می کنم.

مادر وزیر بهداشت،‌درمان و آموزش پزشکی پس از تحمل یک دوره بیماری درگذشت. مراسم ترحیم مادر دکتر نمکی، روز سه شنبه دوم مهر ماه ۹۸ از ساعت ۱۳ تا ۱۴:۳۰ در مسجد جامع شهرک غرب برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =