۳۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۳۶
کد خبرنگار: 1934
کد خبر: 83484950
۰ نفر

برچسب‌ها

پیروی از مکتب اسلام عامل تداوم دشمنی استکبار است

همدان- ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان گفت: پیروی از مکتب اسلام عامل اصلی تداوم دشمنی استکبار با ملت ایران است.

آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی روز یکشنبه در آیین گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی دنبال تحقق شعارها و اهداف قیام عاشورا از جمله مبارزه و ایستادگی در برابر ظلم و استکبار و احیای آرمان‌های دینی بودند.

وی بیان کرد: علت تحمیل جنگ هشت ساله به نظام اسلامی قرار داشتن این نظام در مسیر امام حسین (ع) بود و دشمن نمی‌خواست که ملتی بیدار و دنبال تحقق اهداف و آرمان‌های دینی باشد. 

امام جمعه همدان ادامه داد: ایران با وجود اینکه دنبال جنگ و تهدید هیچ کشوری نبود اما در سال ۵۹ جنگ به این کشور تحمیل شد.

آیت الله شعبانی موثقی افزود: ایمان، توکل و پیروی از مکتب عاشورا موجب تداوم دشمنی استکبار در چهار دهه گذشته شد و اگر ایران دست از پیروی از مکتب اسلام بردارد دشمنی‌ها به پایان رسیده و آنها با پیشرفت‌های نظامی و هسته‌ای مشکلی نخواهند داشت.

وی افزود: ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس با وجود فقر تجهیزات نظامی و نداشتن حتی یک سیم خاردار در مقابل دنیای استکبار ایستادند.

نماینده ولی فقیه در استان همدان ادامه داد: اینک ایران به پیشرفته‌ترین تجهیزات نظامی دست یافته است و با این تجهیزات پهپاد آمریکایی ساقط شد.

وی اظهار داشت: امروز کشورهای منطقه با درس گرفتن از انقلاب همانند یمن در مقابل عربستان ایستادند.

۷۵۲۶/۲۰۸۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =