۳۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۰۲
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 83484867
۰ نفر

برچسب‌ها

مربی تیم فوتبال نیروی زمینی: مستحق باخت در این بازی نبودیم

اهواز - ایرنا - مربی تیم فوتبال نیروی زمینی گفت: بازیکنانمان بازی خوبی به نمایش نگذاشتند اما با این وجود باید بگویم که مستحق باخت در این دیدار نبودیم.

به گزارش ایرنا جواد آشتیانی شنبه شب پس از باخت تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: گل دوم را از روی بدشانسی خوردیم، متاسفانه توپ به دفاع ما خورد و به گل تبدیل شد و شیرازه تیم ما از هم پاشید.

وی افزود: ما تیم خوبی داریم  پتانسیل لازم براز کسب نتایج بهتر را در اختیار داریم اگرچه نسبت به بازی های قبلی خوب بازی نکردیم. ما باید بیشتر کار کنیم و نقاط ضعف خود را جبران کنیم. در برخی از بازی ها گل های ساده ای می خوریم که باید این مشکل را برطرف کنیم از طرفی موقعیت های خوبی به دست می آوریم اما نمی توانیم آنها را تبدیل به گل کنیم.

مربی نیروی زمینی افزود: نسبت به آینده تیم امیدوارم، روز به روز بهتر می‌شویم. گرمای هوا اگرچه زیاد نبود اما تا حدی روی بازی ما تأثیرگذار بود.

وی افزود: در نیمه دوم نکات لازم را به بازیکنان گوشزد کردیم اما آنها نتوانستند به خوبی برنامه کادر فنی را در زمین پیاده کنند.

آشتیانی افزود: هنوز بازی های زیادی در راه است و ما ب ای هماهنگی بیشتر به زمان بیشتری نیاز داریم. در این دیدار چند موقعیت داشتیم که آنها را از دست دادیم.

دیدار تیم های استقلال خوزستان و نیروی زمینی با برتری سه بر یک استقلالی ها به پایان رسید.

۹۸۷۹/۶۰۰۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =