۳۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۰۲
کد خبرنگار: 786
کد خبر: 83484805
۰ نفر

برچسب‌ها

 نشان مروارید به نام آوران جزیره کیش اعطا می شود

کیش - ایرنا- شخصیت های برجسته علمی، فرهنگی و کارآفرینان اقتصادی موثر در تحول و توسعه جزیره کیش با اعظای نشان مروارید تجلیل می شوند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی منطقه آزاد کیش این آیین با عنوان " تجلیل از نام آوران کیش، همزمان با بیستم آبان "روز کیش" به منظور ترغیب و تشویق مشارکت وسیع همه اقشار در توسعه و رشد همه جانبه جامعه برگزار می شود.

  شخصیت­ اجتماعی، اشتهار به­ خدمت صادقانه به مردم از جمله شرایط عمومی ملاک انتخاب نام آوران است، همچنین اختراع یا کشف مهم که منجر به تحول علمی شده باشد، نهاد سازی در حوزه علم و نگارش کتاب که در رشته خود مرجع شده باشد؛ از شرایط اختصاصی ملاک انتخاب نام آوران در حوزه علمی عنوان شده است.
 همچنین نظریه پردازی در حوزه تخصصی، نهاد سازی در عرصه فرهنگ، انتشار آثار مرجع در حوزه فرهنگی و تربیت هنرجویان و دانشجویان نخبه از دیگر شرایط اختصاصی انتخاب نام آوران  در عرصه فرهنگ است.
سرمایه گذاری مناسب همراه با اشتغالزایی موثر، کارآفرینی همراه با خلاقیت و نوآوری در عرصه گردشگری، ارائه طرح ها و برنامه هایی که منجر به رونق کسب و کار شده باشد، ایجاد بناها و مراکزی که به شکوفایی اقتصادی جزیره کیش کمک کرده باشد و تلاش به ارتقاء محیط زیست از جمله شرایط اختصاصی و ملاک انتخاب نام آوران در عرصه کارآفرینی و اقتصاد است.
  همچنین منتخبان این طرح از هدایای مادی و معنوی نظیر نامگذاری میادین و خیابان ها، ساخت تندیس، ساخت برنامه مستند تلویزیونی و انتشار کتاب و نشریه برخوردار می شوند. 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =