خاطره «نوری» از کُری‌خوانی «عابدزاده» برای وی در شهرآورد سال ۷۸

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: وقتی در شهرآورد سال ۷۸ کارت قرمز گرفتم و در حال بیرون آمدن از زمین بودم «احمدرضا عابدزاده» خودش را به من رساند و گفت "حالا که اخراج شدی دروازه استقلال را باز می‌کنیم."

«محمد نوری» روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: شهرآورد برای استقلال از اهمیت زیادی برخوردار است و حتی می‌توانم بگویم حکم مرگ و زندگی را برای این تیم دارد.

وی افزود: استقلال تا اینجای مسابقات لیگ برتر نتایج خوبی نگرفته و اگر می‌خواهد در کورس مدعیان قهرمانی قرار داشته باشد چاره‌ای جز این ندارد تا در این جدال به برتری برسد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: این درست که استقلال شرایط خوبی ندارد اما شهرآورد با تمام مسابقات دیگر متفاوت است و همواره اتفاقاتی در این مسابقه رقم خورده که هیچ‌کس انتظار آن را نداشته است.

وی تاکید کرد: در شهرآورد جنجالی که با نتیجه تساوی به پایان رسید آغاز درگیری توسط «مجتبی محرمی» بود؛ او با من درگیر شد و بعد «امیر قلعه‌نویی» و دیگران به این اتفاق ورود کرده و آن جنجال‌ها پیش آمد؛ این بدترین خاطره من از شهرآورد است.

نوری افزود: سال ۷۸ «جمال شریف» داور شهرآورد بود که به ناحق مرا از زمین اخراج کرد و با سوت‌هایش باعث شد پرسپولیس بعد از ۸ سال استقلال را شکست دهد. در آن مسابقه من مامور مهار «مهدی مهدوی‌کیا» بودم و تا زمانی که در زمین حضور داشتم او کار خاصی انجام نداد اما چند لحظه بعد از این که کارت قرمز گرفتم او از سمت راست نفوذ کرد و توپ را روی دروازه فرستاد که «ادموند بزیک» موفق شد دروازه استقلال را باز کند.

بازیکن اسبق استقلال افزود: وقتی کارت قرمز گرفتم و در حال بیرون آمدن از زمین بودم عابدزاده (گلر پرسپولیس)  خودش را به من رساند و گفت حالا که اخراج شدی گل می‌زنیم.

وی در پایان گفت: امیدوارم استقلال فردا به پیروزی رسیده تا هواداران خوشحال شوند. اگر این اتفاق رخ ندهد جایگاه استراماچونی به خطر می‌افتد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =