۳۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۱۷
کد خبرنگار: 965
کد خبر: 83484779
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار: اورژانس اجتماعی قم تقویت شود

قم – ایرنا - استاندار قم با تاکید بر حل عملی آسیب های اجتماعی، گفت: تقویت اورژانس اجتماعی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی این استان ضروری است.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، بهرام سرمست روز شنبه در چهارمین کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی ، سلامت، زنان و خانواده با اشاره به سیاست های کلان مدیریت استان در شناسایی و حل آسیب های اجتماعی، اظهار کرد: اجرای طرح های شناسایی و پیشگیری از بروز آسیبب های اجتماعی و تقویت اورژانس اجتماعی از جمله راهکار هایی است که می تواند نقش موثری در این حوزه ایفا کند.

وی با تاکید بر جایگاه مهم شهر مقدس قم، اضافه کرد: همه دستگاه ها و بخش های استان تحت مدیریتی جامع به امر پیشگری از آسیب های اجتماعی و پاکسازی سیمای شهر قم اهتمام دارند و لازم است تمام توان خود را در برقراری فضایی امن در حوزه اجتماعی، فرهنگی و سلامت بکار برند.

سرمست تقویت ۲ مرکز اورژانس اجتماعی فعال در استان را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: راه اندازی یک مرکز اورژانس اجتماعی دیگر و اجرای برنامه های فرهنگی ویژه خانواده ها با رویکرد پیشگیری از آسیب های اجتماعی نقشی بسزا در ایجاد خروجی مناسب در این زمینه دارد.

وی با تاکید بر احساس مسئولیت مدیران نسبت به فرد آسیب دیده در اجتماع گفت: هر یک از مسئولین باید با در نظر گرفتن خود، در جایگاه اقشار آسیب دیده، راهکارهایی را در پیش گیرند که نتیجه عملیاتی و کارساز در حل مسائل و آسیب های اجتماعی داشته باشد.

۷۴۰۴/ ۶۱۳۳/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =