معاون اجرایی ارتش: رژه ملی در بندر عباس برگزار می‌شود

تهران - ایرنا - معاون اجرایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که ارتش فردا - یکشنبه - رژه ملی در بندر عباس برگزار خواهد کرد.

امیر سرتیپ محمد محمودی عصر شنبه در گفت وگو با خبرنگار دفاعی ایرنا، اظهارداشت: فردا همزمان علاوه بر تهران‌ رژه نیروهای مسلح در بندر عباس و سواحل خلیج به صورت ملی برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه رژه نیروهای مسلح به مناسبت ۳۱ شهریور آغاز هفته دفاع مقدس در ۳۰ مرکز استان برگزار می شود، گفت: امسال مراسم رژه تنها در شهرهای بزرگ برگزار می‌شود.
معاون اجرایی ارتش عنوان کرد: این مراسم از ساعت هشت صبح آغاز شده و مسئولیت اجرای رژه در تهران و مراکز استان‌ها با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و در بندرعباس با ارتش جمهوری اسلامی ایران است.
امیر محمودی با بیان اینکه در این مراسم گوشه‌ای از دستاوردها و توانمندی های دفاعی نیروهای مسلح در قالب یگان‌های پیاده و در حال حمل به نمایش درخواهد آمد، گفت: سخنران مراسم رژه نیروهای مسلح در تهران رئیس جمهوری و در بندرعباس رئیس مجلس شورای اسلامی خواهد بود.
به گفته وی در رژه نیروهای مسلح در بندر عباس علاوه بر یگان های پیاده، شناورهای سطحی زیر سطحی و هواناوهای نیرو های دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس رژه خواهند رفت.
معاون اجرایی ارتش گفت: جنگنده های نیروی هوایی ارتش به همراه بالگرد های هوادریا و هواپیماهای و بالگردهای سپاه نیز دراین رژه بر فراز خلیج فارس حرکت خواهند کرد.
امیر محمودی افزود: جنگنده های نیروی هوایی ارتش و هوانیروز همچنین در رژه نیروهای در جوار حرم امام‌ خمینی (ره) حضور خواهند داشت.
وی عنوان کرد: همچنین تکاوران ارتش و سپاه فردا همزمان با رژه نیروهای مسلح در تهران و بندر عباس عملیات سقوط آزاد و چتربازی را اجرا می کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =