هفته دفاع مقدس فرصتی برای انتقال بین نسلی ارزشها و دستارودهای این دوران است

کیش - ایرنا - امام جمعه کیش گفت: هفته دفاع مقدس فرصتی برای بازشناسی و انتقال دستاوردها، ارزشها، روحیات دفاع و مقاومت به نسلها است.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده روز شنبه در دیدار فرماندهان نیروی مقاومت بسیج سپاه کیش و نیروی انتظامی این جزیره افزود: ایثار، اخلاق، روحیات، باورها، راز و نیازها و ایمان،  دفاع مقدس را ساخت. 

 وی با اشاره به اینکه ما در انتقال بین نسلی این ارزشها موفق عمل نکرده ایم، از همگان بویژه صالحان خواست تا ضمن بازشناسی و مرور خلقیات و روحیات دوران دفاع مقدس به عنوان حلقه اتصال،در انتقال این ارزشها به نسلهای جوان تلاش کنند.

 در این دیدار که به مناسبت هفته دفاع مقدس انجام شد،حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده امنیت پایدار و الگوهای مدیریتی دفاع مقدس را از جمله برکات و ارزشهای قابل توجه و بی بدیل دانست و افزود: مدیریت بر دلها یکی از شاخصه های ارزشمند مدیریتی دوران دفاع مقدس بود که نتایج پرباری در برداشت.

در این دیدار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش، فرمانده انتظامی ویژه جزیره کیش، و فرمانده پایگاه پدافند این جزیره ضمن تشریح دستاوردهای دفاع مقدس، مهمترین سرفصلهای برنامه ای دفاع در این جزیره را بیان کردند.

1339

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =